Laikas nė(e)rimui: Neringos – Lietuvos kultūros sostinės atidarymas (II diena)

Birželio 11–13 dienomis kviečiame į ilgai lauktą Neringos – Lietuvos kultūros sostinės atidarymą!

REGISTRACIJA Į RENGINIUS:
Birželio 11 d., 20.30 val.
https://forms.gle/xCPiLAHkpQRoojHdA
Birželio 13 d., 20.30 val.
https://forms.gle/RnRekNJnKF7CAg4b6

❌ Užsiregistravote, o dalyvauti negalėsite? Praneškite el. p. info@seikodancecompany.com, kad apsilankyti galėtų laukiantys.
Renginio formatas – spektaklis-kelionė. Pėsčiomis žingsniuosite maršrutu tarp marių molų, kuriuose skleisis Kuršių nerijos istorijos ir legendų įkvėptas šokis, šmėžuos instaliacijos, o per ausines girdėsite unikalius meninius-istorinius pasakojimus. Pasijusite lengvomis smiltimis ir prisijungsite prie Didžiosios kopos kelionės. Išvysite milžinės Neringos marškinius, ant kurių atspaustas dievo žuvies ar dievo ruonio veidas, tyliai praeisite pro žvejus, pro vaikus, žaidžiančius ant Thomo Manno aprašytos gelmės krašto. Tolumoje, ties užpustytais Karvaičiais, sušmėžuos Liudvikėlio šešėlis, greta stosis senieji krikštai ir smėlio smiltys šoks ant būgno, skaičiuodamos Neringos žmones.
Kiekvienas Neringoje gimęs, gyvenęs, kūręs ar tik aplankęs paliko savas pėdas smėlyje. Mes jų ieškome, vaikščiodami basomis.
Tad nusiaukite savo kasdienius rūpesčius ir lengvi tarsi smiltys leiskitės genami Kuršių nerija keliaujančio kultūros karavano!
Trukmė: apie 1 val.
Maršruto pradžia: Nidos sporto mokykla, Lotmiškio g. 2, Nida

Renginyje prašome laikytis saugumo taisyklių:
• dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines kaukes;
• laikytis saugaus atstumo;
• dezinfekuoti rankas;
• laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, o medžiaga naudojama projekto viešinimui.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.