Kurorto festivalis „Myliu Palangą” 2021 (II diena)

Pirmąjį vasaros savaitgalį, 2021 m. birželio 4-6 d. kviečiame į didžiausią menų, amatų ir muzikos fiestą Palangoje – kurorto festivalį „Myliu Palangą” 2021! 🎉
Skirtingas Palangos miesto erdves užpildys muzikiniai 🎶, gatvės cirko🤸‍♀️ ir teatro pasirodymai 🎭, edukaciniai užsiėmimai 👩‍🏫. Miestas pirmąjį birželio savaitgalį taps tikru kultūros centru, skirtu visai šeimai.
Festivalyje rasite net keturias pagrindines erdves:
〰️Jūros erdvė, įsikūrusi Jūratės ir Kastyčio skvere – populiariausia festivalio vieta, kurioje vyks pagrindiniai vakaro koncertai, profesionalių gatvės ir naujojo cirko artistų pasirodymai.
〰️(Ne)Tradicinis kermošius „Palangos Juzė“ – vienas iš laukiamiausių kermošių, į kurį iš visos Lietuvos, kaimyninių ir Baltijos šalių suvažiuoja prekybininkai, puoselėjantys tradicinio liaudies meno, amatų sritis, siekiantys išsaugoti Baltijos šalių istorijos ir amatų tęstinumą. Kermošiaus scenoje galėsite paklausyti tradicinės muzikos kolektyvų.
〰️Pasaulio virtuvių erdvė – įsikūrusi prie muzikinio fontano, Jūratės gatvėje. Čia festivalio svečiai galės paragauti Pasaulio virtuvių maisto.
〰️Šeimų erdvė – populiariausia tarp mažųjų festivalio lankytojų. Šeimų scenoje vyks vaikų kolektyvų pasirodymai ir įvairios veiklos vaikams: piešimas ant veidukų, burbuliatorius, putų šou ir dar begalė pramogų!
Daugiau: https://www.facebook.com/events/646328462581126

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.