Kristijonas Ribaitis x Elnio Rago Miškas Oldman Parke

, Vytauto g. 39A, Palanga

Rugsėjo 17 dieną į Palangą atkeliauja dvi stiprios muzikinės programos:

„Tikiuosi esat laimingi“ – tokie žodžiai iš esmės apibūdina antrąjį Kristijono Ribaičio albumą. O jame – indie rock/electronic/alternative pop garsai susimaišo su ta mūsų pasąmonės vieta, kuri permąsto kiekvieną sprendimą gerokai per vėlai ir gerokai per daug. Toks yra Ribaičio albumas „Laimingi“ – vienos nakties istorija apie prasinešimą po naktinį miestą, kupiną klaidų, apsimestinės meilės ir šokių. Svarbiausia nepamiršti šokių.

Elnio Rago Miškas – grupė, kuri dažnai spalvinama tamsesniomis, niūresniomis spalvomis, bet savo kūryboje nešanti ir kažką šviesaus. Grupės skambesys svyruoja nuo lengvo lyriškumo iki trankios energijos, o tekstai stengiasi surezonuoti su kiekvienu klausytoju asmenšikai. Dažnai įstatoma į post rock’o ar alternatyvaus/psichodelinio roko rėmus, elniai savo bagaže turi du albumus – “Šamano Duktė” (2019) bei naujasis, dar šį pavasarį pristatytas “A Downbeat Dream”.

Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Taip pat gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.