Kino teatras Arlekinas – (Ne)Tobulas vyras

, Bangų g. 5A, Klaipėda
Manančioms, jog tobuli vyrai – neegzistuoja, robotikos kompanija gali juos… sukurti! Tomas (akt. Dan Stevens) – gražuolis robotas, sukurtas pagal slapčiausias jo šeimininkės Almos (akt. Maren Eggert) svajones. Pagrindinis jo tikslas – patenkinti jos norus ir padaryti ją laiminga, tačiau šeimininkė pasirodo esanti nenuspėjama ir į naujakurį jos namuose žiūri įtariai. Nusprendusi nuo jo laikytis atokiau Alma nė nenutuokia, jog nuo neapykantos iki meilės – vos vienas žingsnis.
Komedijinė drama „(Ne)tobulas vyras“ gvildena meilės ir ilgesio temas, klausdama – kas žmogų daro žmogumi? Už filmo vairo stojo kultinį serialą „Unorthodox“ sukūrusi ir Emmy apdovanota režisierė Maria Schrader. Kino ekrane jai talkina „Dauntono abatijoje“ spindėjęs Dan Stevens, filme „Tonis Erdmanas“ matyta Sandra Hüller ir nuostabioji Maren Eggert, Berlyno kino festivalyje už vaidmenį šiame filme apdovanota Sidabriniu lokiu.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.