Kino teatras Arlekinas – Čunkingo Ekspresas

, Bangų g. 5A, Klaipėda
Du persipynę pasakojimai – nuaras ir romantiška komedija tapo populiariausia Wong Kar-wai’aus juosta po filmo „Meilės laukimas“. Du vieniši Honkongo policijos pareigūnai sudaužytomis širdimis vėl įsimyli: numeris 223 nepažįstamą šviesiaplaukę femme fatale, per sieną gabenančią heroiną, 663 – išsiblaškiusią užkandinės pardavėją Fei, kuri šiam nežinant ima lankytis jo namuose. Šis neurotiškas, melancholiškas, nuo Honkongo neoninių šviesų mirgantis filmas pelnė režisieriui tarptautinį pripažinimą.
Naktinis miestas, nepriekaištingai parinkta muzika, šuoliuojantis laikas ir nepasotinamas ilgesys – Wong Kar-wai’aus braižas pavertė jį pasauline sensacija ir vienu žinomiausiu Honkongo Naujosios bangos režisieriumi. Ilgesingumas jo filmuose kone apčiuopiamas – herojų jausmai dažnai perkeliami į objektus ir maistą, kad ir muilo gabalėlį ar konservuotų ananasų skardinę. Nedidelė filmografija apima visą žanrų spektrą – nuo melodramos iki trilerio ar mokslinės fantastikos.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.