13.7 Kauno Šviesų festivalis | 09 23 – 10 01

13.7 Šviesų festivalis – tai sintezė, kurioje susijungia šiandien turimos technologijos, rytdienos specialistų žinios ir elektroninė muzika. Interaktyvios kinetinės šviesų instaliacijos kvies pažinti ne tik šiuolaikinio, bet ir šviečiančio miesto veidą.

Festivalio programa susideda iš elektroninės muzikos koncertų ciklo, interaktyvių šviesos instaliacijų ekspozicijos bei lankytojus įtraukiančių aktyvių veiklų. Viso festivalio metu, padedant savanoriams, bus kuriama audiovizualinė sintezė. Žiūrovai galės patys sukurti savo spalvų ir garso žaismą, atskleisti savo kūrybines mintis bei prisiliesti prie garso ir muzikos meno.

Adresas: KTU studentų miestelis, Studentų gatvė, Kaunas.

Pilna festivalio programa – ČIA.

Programa trumpai:

„Veiksmų“ scena

//Rugsėjo 23 d.
❌ Dargana
❌ Gabrielius Vagelis
❌ Evgenya Redko
//Rugsėjo 24 d.
❌ Girių Dvasios
❌ Joseph June
❌ Solo Ansamblis
❌ Roe Deers

„Induction“ scena
//Rugsėjo 23 d.
❌ Tunyla
❌ Sibile & Momoko
❌
//Rugsėjo 24 d.
❌ Under the Sunset
❌ Motio Sano
❌ Interphone Jack
❌ Vincas24 B2B Aleline
//Rugsėjo 25 d. — Spalio 1 d.
❌Audrius B2B Kleinas
❌AMONN
❌Weevil
❌Brvh
❌Bell Riots
❌Malvo B2B Yurei
❌Aura
❌Eteris
❌Sanarei
❌VTXODVI
❌Gaja
❌Ement
❌Meri Hov
❌Ir kiti.
Kviesdami į šviesos ir audio meno gimimą Kaune minime ir Lietuvos Universiteto 100-metį. KTU studentų miestelyje esančias erdves nušvies įvairios studentų grupių kurtos šviesų instaliacijos, menininkų ir inžinierių kolaboracijos. Patys lankytojai turės galimybę prisidėti prie bendros ir unikalios šviesos sistemų instaliacijos ir taip pat tapti dalimi 13.7 Light Festival.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.