Kandidatų į merus debatai Klaipėdoje

-

Kai renkamės telefoną, keliam jam aukštus reikalavimus. Norim, kad turėtų pakankamai atminties, talpų akumuliatorių, spartų procesorių, o pagamintas būtų patikimo prekės ženklo.

O kaip renkiesi savo kandidatą Klaipėdoje?

Asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ Pilietiškumo grupė kartu su KLAS bei iniciatyva „Žinau, ką renku“ jau penktus metus kviečia žmones susipažinti su kandidatais, užduoti jiems savo klausimus ir tiesiogiai išgirsti atsakymus.

Artėjant savivaldybių tarybų ir merų rinkimams kviečiame iš arčiau susipažinti su kandidatais į merus Klaipėdos miesto savivaldybėje.

Ateik į Klaipėdos miesto kandidatų į merus debatus. Debatai vyks vasario 11 ir 18 dienomis, 17:30 val. Klaipėdos universiteto „Aula Magna“ 2 aukšto auditorijoje.

Kviečiami visi kandidatai į merus. Patvirtinę debatų dalyviai bus paskelbti netrukus.

Kandidatams nuo konkrečių ir tiesių atsakymų išsisukti neleis moderatoriai Ridas Jasiulionis (moderuos debatus vasario 11 d.) ir Igoris Vasiliauskas (moderuos debatus vasario 18 d.)

Viskas, kad kovo 3 d. sakytum #ŽinauKąRenku

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.