Kaip mokyti vaikus apie pinigus?

, Nemuno g. 51, Klaipėda

Seminaro lektorė – Milana Jonikienė
Laiminga verslininkė, lektorė, finansų konsultantė, sertifikuota koučerė, dviejų vaikų mama. Pirmojoje konferencijoje „Atsakinga tėvystė” pranešimas apie tėvus, vaikus ir pinigus pateko į TOP 5, po sėkmingo debiuto sekė seminarai edukacinėse konferencijose „Aš-versli mama” Vilniuje, Berlyne, pokalbiai LRT radijo laidose „Centas eurą augina“, straipsniai vaikų finansinio ugdymo tema žiniasklaidoje. „Tarp vyriausio ir jauniausio sūnaus – beveik devynerių metų skirtumas. Su vyresniuoju apie pinigus nekalbėjome, nesimokėme, todėl teko išmokti gautas pamokas. Jaunesnysis visiškai kitaip suvokia pinigų reikšmę. Esu laiminga tai matydama ir noriai dalinuosi savo patirtimi su kitais tėvais.“ – sako Milana.

Praktiniai patarimai, kada, kiek, kaip, ar, už ką duoti pinigų savo vaikams.

Vaikas ir pinigai – kiekvienam tėveliui aktuali tema. Vienam aktualu, kad taupytų, kitam – kad išleistų, trečiam – kad kelionė į parduotuvę nevirstų drama ar tragedija, kad vaikas suprastų pinigų reikšmę ir vertę, kad išmoktų turėti finansinius tikslus… Ir visiems mums praverčia žiupsnelis įkvėpimo tam, kad tai, ką sužinojome, imtume įgyvendinti jau dabar.

Sudalyvavę seminare, gausite nemokamą individualią vienos valandos konsultaciją.

Bilietus internetu galite nusipirkti iki seminaro dienos 16 val. Vėliau, atvykus į seminarą, bilieto kaina – 15 eur.

Pinigai už bilietą nėra grąžinami ir bilietais neperkeliamas į kitą seminarą. Bilietų skaičius ribotas.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.