Jazzu | Žiemos aikštė Palanga

Visų be proto pasiilgusi Jazzu kviečia pasimatyti jaukiuose vasaros koncertuose – liepos 23 d. Palangoje, Žiemos aikštėje. Jazzu kūryboje – patys nuogiausi jausmai ir kiekvienam pažįstami išgyvenimai, o koncertuose – laisvės kvaitulys, artumas ir toks atvirumas, tarsi tai būtų muzikinis pokalbis tarp geriausių draugų.

„Širdyje jau sproginėja fejerverkai, kai pagalvoju, jog vėl visi susitiksime ir surengsime didelį koncertą po atviru dangumi Palangoje ir Trakų pilyje. Labai gera, kad grįžta scenos, koncertai, menas ir kultūra. Intensyviai repetuojame su grupe, pristatysime naujų dainų iš būsimojo albumo, kurį jau pradėjau įrašinėti. Labai laukiu mūsų gyvo susitikimo, tai bus išskirtinis vakaras!”

Tokia ji – drąsiai žmones bei pasaulį mylinti ir visada atvira širdimi – jau šią vasarą žengs į sceną pasidžiaugti buvimu kartu!

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.