ILGASIS KULTŪROS SAVAITGALIS (sekmadienio programa)

Leiskimės į kelionę po kultūrines patirtis!
Kultūra mus sieja, įkvepia ir jungia.
Įgyvendindami kultūros kvartalo iniciatyvą, kuri vienyja senamiestyje įsikūrusias kultūros įstaigas, kviečiame atrasti Klaipėdos senamiestį – pilną meno, kūrybos ir istorijų. Tyrinėkime, pažinkime ir realizuokime savo kūrybinį potencialą!
Šeštadienis, gegužės 15 d.:
12:00 Teatrinė edukacija „Mechaninis stebuklas“ (mokama).
Lietuvos rašytojų sąjungos Klaipėdos skyrius, Tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris“
18:00 „Poezijos pavasario“ atidarymas Ievos Simonaitytės bibliotekoje, Herkaus Manto g. 25, Klaipėda. Programoje: spektaklis „Ievos dainos”. Vaidina „Vėtrungės“ gimnazijos moksleiviai, dainuoja Gabija Kochanskaitė.
21:00 Piliavietės aikštėje – virtualus pasimatymas su lietuvių poetais, gyvenančiais JAV, Didžiojoje Britanijoje, Danijoje, Meksikoje, Vokietijoje. Vedėja Sondra Simana. Skaitys: Elena Karnauskaitė, Daiva Molytė-Lukauskienė, Rita Latvėnaitė-Kairienė, Dalia Tamošauskaitė-Zabitienė, Jūratė Sučylaitė, Nijolė Kliukaitė, Dainius Sobeckis.
Visa festivalio programa skelbiama internete.
Adresas: Klaipėdos lėlių teatro edukacinis centras, Vežėjų g. 4, Klaipėda.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.