Įgarsink savo viziją! #PLK22 Klaipėdoje

Pasaulinė lyderystės konferencija (PLK) – tai aukščiausios klasės 2 dienų renginys, kuriame pasaulinio lygio vadovų pranešimai skamba video formatu, o Lietuvos lyderiai kalba gyvai. Pranešimus papildo meniniai ir muzikiniai pasirodymai, kontaktų ir jums reikalingų ryšių mugė bei praktinės diskusijos!
🔹TŪKSTANTINĖ LYDERIŲ BENDRUOMENĖ
Lietuvoje PLK konferencija organizuojama jau 13 metų. Dviejų konferencijos dienų metu tapsi šimtatūkstantinės bendruomenės dalimi. Čia renkasi tikri lyderiai, kurie nori ir geba keisti savo aplinką, savo šalį bei visą pasaulį. Tobulėk su jais kartu.
🔹 NEĮKAINOJAMOS PRAKTINĖS ŽINIOS
Konferencijoje dalyvaujantys sričių ekspertai atvirai dalinasi apie savo sėkmes ir nesėkmes, išmoktas pamokas. Konferencijos dalyviai teigia, kad po renginio pastebi akivaizdžius teigiamus pokyčius ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir komandos veikloje. 68 proc. apklaustųjų teigia, kad pagerėjo jų rezultatai. Net 81 proc. respondentų pajuto didesnį pasitenkinimą darbu.
Konferencijos pradžios ir pabaigos laikas (abi dienas) nuo 9:00 iki 17:00 val.
Bilietas galioja abi dienas.
📷Konferencijoje fotografuosime, o nuotraukos bus talpinamos socialiniuos tinkluose bei naudojamos rinkodaros tiklsais, todėl rekomenduojame nepamiršti šypsenos. 😁
Daugiau apie konferenciją: https://lyderiams.lt

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.