Grupės „Baltos Varnos“ albumo „Kuždesiai“pristatymo koncertas

“Čia nėra taisyklių, tik tiek, kad šis pasaulis jų, daryk ką nori, tik eik ant pirštų galiukų…” – taip mįslingai savo naujausią muzikinį albumą “KUŽDESIAI” pristato grupė “Baltos Varnos”.
Šios unikalaus dueto Lietuvos publikai pristatinėti jau nebereikia: po “Baltų Varnų” vardu besislepiančios garbanės Milda ir Teresė bei stiprus muzikantų užnugaris atskleidžia švelnumo bei improvizacinių elementų kupiną etno-chuliganiškumo užtaisą, kurį jau nuo pirmųjų akordų atpažįsta kiekvienas muzikinį unikalumą vertinantis klausytojas.
Šią vasarą naujausiais autoriniais kūriniais “Baltos Varnos” savo gerbėjus kviečia džiaugtis karantino išvargintus klausytojus ir žada gaivinti energingais šūksniais į kitus pasaulius ir šįkart – dalindamosis dar negirdėtų muzikinių istorijų kuždesiais.
Internetu bilietai pigiau!
Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.