Gatvės muzikos diena Klaipėdoje 2019

-

„Gatvės muzikos diena“ – šventė vienijanti visus kalbančius universaliausia kalba pasaulyje – muzikos kalba. Gegužės 18 d. jau XIII-ąjį kartą, Gatvės muzikos diena kviečia visus miesto muzikantus ne tik parodyti save, bet ir pristatyti savo muziką muziką! Trečiąjį gegužės šeštadienį Lietuvoje į gatves muzikuoti išeis tūkstančiai. Nėra netinkamo instrumento ar idėjos – svarbiausia muzika.

Nuo 2007 m. pirmąjį gegužės šeštadienį dainų autoriaus ir atlikėjo Andriaus Mamontovo kvietimu profesionalūs muzikantai ir mėgėjai plūsteli į Lietuvos miestų ir miestelių gatves, kiemus, skverus ir aikštes. Apsiginklavę įvairiausiais muzikos instrumentais jie groja roką, klasiką, džiazą, avangardą, folklorą, muša Afrikos ritmus. Tai laisvos kūrybos, muzikantų ir visuomenės bendravimo šventė.

Šiais metais Gatvės Muzikos dienos šūkis – „Pamatyk muziką“, tad kviečiame muzikantus groti šalia gatvės piešinių, įtraukti vietinius menininkus ir dailininkus.

Visus muzikos mylėtojus kviečiame registruotis JAU dabar 🎬: http://gmd.lt/lt/members/register
GMD žemėlapis: gmd.lt/lt/events/city/1
Programa – jau greitai!

Kilus klausimams kviečiame kreiptis gmd@kulturosuostas.lt

#GMD2019 #PamatykMuzika

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.