Enyas Songs Show 2019 | Palanga

, Vytauto g. 43, Palanga

Renginys į kurį susirenka neeilinė publika, koncertas iš kurio visi išeina patenkinti, ir dar ilgai kalba apie renginio kokybę, ko daugelyje renginių nėra nors žadama. Koncertas kuriame viskas atlikta aukščiausiame lygyje, režisūra, video projekcijos, apšvietimas, garso kokybė, užburianti muzika ir nepakartojamas lazerių šou. Kiekviena renginio minutė yra apgalvota, dirba tik geriausi scenos profesionalai. Renginio publika beveik dvi valandas pasineria į užburiančią vienalytę muzikos, šviesų, ir vaizdo pasaką.

Enya po grupės U2 yra antra populiariausia Airijos atlikėja pasaulyje. Ji gyvai nekoncertuoja, todėl jos angelišką balsą ir giesmes primenančius kūrinius galima išgirsti tik klausantis jos įrašų.

Artėjant Šv. Kalėdoms vyksta stebuklai, ir vienas jų nutinks Lietuvoje – Enya dainos skambės auksinėje Palagos koncertų salėje.

Gruodžio 20 d. penktadienio vakarą naujojoje Palangos koncertų salėje bus surengtas įspūdingas Kalėdinis koncertas „Enyas Songs Show 2019“. Koncerte nepakartojamų Enya dainų repertuarą atliks geriausių Lietuvos primadonų komanda – 2017 metais Eurovizijoje dalyvavusi ir visų širdis pavergusi dainininkė Ieva Zasimauskaitė, garsi dainininkė bei televizijos projektų dalyvė Rūta Ščiogolevaitė, džiazo atlikėja, 2011 metais taip pat atstovavusi Lietuvą Eurovizijoje – Evelina Sašenko, šviesiausios karmos, bei angeliško vokalo Vaida Genytė.

Kartu su solistėmis scenoje pasirodys maestro dirigentas Donatas Katkus, bei jo vadovaujamas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, padėsiantis atskleisti stebuklingą Enya dainų skambesį.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.