Colours of Bubbles | Palanga

, Vytauto g. 39A, Palanga

Rokeriai iš Šiaulių „Colours of Bubbles“ atvykstą į pajūrį! Rugpjūčio 15 dieną OLDMAN PARKE – elektrinių gitarų maištas ir pačios naujausios grupės dainos iš albumo „9 mm“.

2019 metų rudenį „Colours of Bubbles“ išleido jau trečiąjį studijinį albumą „9 mm“ ir surengė pristatymo koncertus. Lietuvos ir Latvijos miestuose skambėję nauji, britišku rokenrolu ir tyru stygų garsu užkurto albumo kūriniai nepelnytai aplenkė Palangą.

„Geriau vėliau nei niekada!“, – vieningai sako muzikantai. Šią vasarą „Colours of Bubbles“ šaus dar vieną „9 mm“ šūvį bei patį pirmą kartą pristatys savo naujausią darbą visiems roko dvasios įkvėptiems palangiškiams ir miesto svečiams.

Vasariškame roko koncerte girdėsime gerai pažįstamus Lietuvos indie roko himnus „Flags“, „Home“, „Truth of Dare“ bei pačias naujausias grupės kompozicijas apie nūdienos vertybes, paskendusias greitu tempu ir maištu užpildytame pasaulyje, tarp jų – „Russian Roulette“, „Too Much is Not Enough“, „Only God Forgives“ ir „To Jane“.

Vaikams iki 6 metų įėjimas nemokamas.
Durys: 20:00 val.
Koncerto pradžia: 21:00 val.

Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų. Taip pat bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.