BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA BAF 2019 11 09

, Laisvės pr. 5 Vilnius

Kartą metuose parodų ir kongresų centras „Litexpo“ pakvimpa aromatais iš viso pasaulio, nes čia vyksta didžiausias Baltijos šalyse maisto produktų rinkos įvykis – Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF.

Kasmetinė Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF savo lankytojus šiemet pasitiks kupina naujų idėjų, koncepcijų, dalyvių, produktų ir žinių. Lapkričio 7-9 dienomis parodų ir kongresų centras „Litexpo“ virs gurmanų, kulinarijos mėgėjų ir restoranų profesionalų traukos centru. Pastariesiems BAF šiemet bus itin dosnus.

Meno performansai tampa vis dažnesne forma norint atkreipti dėmesį į vartotojiškumą. Maisto industrija – ne išimtis. Tad ir Lietuvoje BAF parodos metu pirmą kartą vyks meniniai pasirodymai su maistu.

Kasmet BAF kviečia į „Virtuvės studiją“, kurioje pasirodo kulinarai. O šiemet programa plečiasi. Prie besidalinančių savo patarimais jungiasi žinomi žmonės, kurie laisvalaikiu taip pat mėgsta gaminti. Tai – garsus modelis ir tinklaraščio „Kitchen Julie“ autorė Julija Steponavičiūtė, renginių organizatorė ir radijo laidų vedėja Agnė Grigaliūnienė bei daugelis kitų.

Be to, šiemet toje pačioje erdvėje vyks daugybė diskusijų, kurių dalyviai vėlgi – gerai žinomi žmonės: visuomenininkė Dovilė Filmanavičiūtė, rašytoja ir „Užkalnio“ žurnalo vyr. redaktorė Fausta Marija Leščiauskaitė, profesorius Rimvydas Laužikas ir kt.

Šiemet „Virtuvės studijoje“ vyks ir Jaunojo šefo konkursas: „Jaunieji virėjai tarsi muzikos atlikėjai lips ant scenos ir per 2 valandas parodys įspūdingiausius kulinarinius sugebėjimus

BAF naujovė – geriausio maisto vagonėlio (angl. food truck) rinkimai. Pirmą kartą Lietuvoje bus įvertinti ir apdovanoti geriausi šalies maisto vagonėliai. Tuo pačiu šis renginys taps idealia vieta kiekvienam parodos lankytojui paragauti ką nors naujo.

Restoranų verslo atstovai ir visi tie, kam įdomi ši sritis, kviečiami registruotis į „BAF Summit“, o besidomintys pakuočių dizainu rinksis „NAPA Talks“.

Greitėjantis gyvenimo tempas, kylantys vartotojų lūkesčiai maisto kilmei ir kokybei, besikeičianti valgymo kultūra bei ženkliai auganti konkurencija kelia naujus iššūkius maitinimo verslui.

Be viso to, Baltijos maisto ir gėrimų parodoje šiemet bus pristatyta daugiau nei 100 prekės ženklų ir jų atstovų, kurie kvies ragauti ir čia pat vietoje įsigyti naujienų arba rinkoje netgi dar nepasirodžiusių produktų.

Iki susitikimo G.Astronominėje odisėjoje Baltijos maisto ir gėrimų parodoje BAF!

Data: 2019 m. lapkričio 7– 9 d.

Laikas:
Ketvirtadienis, lapkričio 7 d. nuo 10:00 iki 18:00 val.
Penktadienis, lapkričio 8 d. nuo 10:00 iki 18:00 val.
Šeštadienis, lapkričio 9 d. nuo 10:00 iki 18:00 val.
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Bilieto kainos:

5 EUR – vienkartinis bilietas perkant iki parodos
6 EUR – vienkartinis bilietas perkant parodos metu
4 EUR – vienkartinis bilietas su nuolaida perkant iki parodos
5 EUR – vienkartinis bilietas su nuolaida perkant parodos metu
4 EUR – vienkartinis grupinis bilietas iki parodos (galioja perkant 4 ir daugiau).

*50% nuolaida bilietui su Šeimos kortele. Nuolaida taikoma nuo reguliarios bilieto kainos vienam apsilankymui parodoje paskutinę parodos darbo dieną visiems ant kortelės nurodytiems asmenims. Bilietus galima įsigyti tik Litexpo kasose paskutinę parodos darbo dieną. Atvykdami į parodą, prašome su savimi turėti Šeimos kortelę ir asmens dokumentus.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.