Balkanaktis Seaside – Palanga

, Vytauto g. 39A, Palanga

Balkanaktis Seaside – tikra besiliejanti balkaniška beprotybė po atviru dangumi pajūryje! Švęsk su Baltic Balkan, lyg tai būtų paskutinį kartą gyvenime!

Šėlsmo vieta – Oldman parkas.
Devintus metus veiksmą Palangoje kurianti kultūros pieva „I love Palanga“ šią vasarą kviečia susitikti arčiau jūros – Oldman parke, Jūratės g. 2A, Palanga.

★ BALTIC BALKAN (Balkan, Gypsy, Klezmer) LT
—————————————————————-
BALTIC BALKAN (LT)
Lietuvos sostinė Vilnius istoriškai buvo didelis katilas, kuriame įvairiais amžiais virė baltų, gudų, ukrainiečų, lenkų, rusų, žydų, vokiečų, totorių, karaimų, britų ir čigonų kultūros įtakos. Kiemuose, kur kadaise gimė skurdaus klezmer muzikanto sūnus legendinis smuikininkas Jaša Heifecas ir iš rytų veržėsi gaivi pasaulietiška muzika, startavo Baltic Balkan projektas, siekiantis suderinti šiuolaikinius šokių muzikos ritmus su įvairialypiu šio krašto muzikiniu paveldu. Šis muzikinis ir performansų projektas įkvėpimo sėmėsi iš jugoslaviško pankroko, daugybės įdomių grupių pasirodymų, pamatytų Europos festivaliuose, ir kino filmų, kuriuose atskleista tikra Balkanų (o taip pat ir Baltijos) dvasia.
https://soundcloud.com/baltic-balkan

—————————————————————

Dėmesio, lankytojų skaičius bus ribotas!
Baltic Balkan 22.00-00.00

Rekomenduojama dėvėti veidus dengiančias apsaugines kaukes. Bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Taip pat jeigu asmuo keliavo ir nesilaikė 14 dienų saviizoliacijos. Įėjus prašome laikytis socialinio 1 m atstumo tarp lankytojų“.

Puošiamės/Dress: Like Gypsy
Muzika/Music: Gypsy, Balkan Beat, Klezmer
Pradžia/Start: 21:00
Durys/Doors: 5 Eur

Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų. Taip pat bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.