ANZÛ QUARTET | Festivalis PERMAINŲ MUZIKA

, Šaulių g. 36, Klaipėda

APIE MŪSŲ SANTYKĮ SU LAIKU

Anzû Quartet (JAV, Vokietija, Austrija):
Olivia De Prato (smuikas), Ken Thomson (klarnetas), Ashley Bathgate (violončelė), Karl Larson (fortepijonas)
Xuan (vaizdo projekcija)
Programa: Olivier Messiaen, Ken Thomson, Anna Webber

20 koncertinį sezoną pristatanti Klaipėdos koncertų salė kviečia atsiverti pokyčiams ir atrasti šiuolaikinės muzikos festivalį „Permainų muzika“. Vykstantis jau 19-ą kartą jis klausytojams pristatys geriausius XX–XXI a. muzikos pavyzdžius ir moderniausias raiškos formas, supažindins su įvairių menų tarpusavio sąveikomis. Festivalio programa, aprėpianti platų šiuolaikinės kultūros kontekstą, siūlys gausią tarptautinės reikšmės projektų įvairovę, skatins pažinti intriguojančias dabarties meno teritorijas ir patirti atradimo džiaugsmą.
Šių metų festivalio programoje – 8 renginiai. Nuo solinių arfos ir fortepijono pasažų iki slėpiningo vandenyno gelmių garsų pasaulio, nuo mistinių apeigų rato per sapnovaizdžius ir laiko temą reflektuojančią kūrybą iki kamerinio ir simfoninio orkestrų skambesio galybės. Visa tai išgirsime, išvysime ir pajusime festivalio koncertuose.

Vienintelį koncertą Lietuvoje surengs iš skirtingų žemynų į Klaipėdą atvykstantys Anzû Quartet nariai. Pasaulyje pripažinti šiuolaikinės muzikos entuziastai atliks įstabaus grožio Olivier Messiaeno „Kvartetą laiko pabaigai“, kuris laikomas vienu geriausių XX amžiuje sukurtų opusų. Taip pat skambės XXI autorių Keno Thomsono ir Annos Webber kūriniai, išradingai reflektuojantys šiandienos žmogaus santykį su laiku.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.