Darius Mileris Nojus Akustinis „Yra Laikas” koncertas

, Palanga
Grupės „Airija” vokalistas ir gitaristas, folkroko hitų „Vėjas Lange“ ir „Kasdien į karą“, solinių akustiniu roko baladžių autorius ir atlikėjas Darius Mileris Nojus Rugpjūčio 7 d. Palangoje, klube Vandenis sugros akustinį solo koncertą, kuriame pristatys naujausią albumą „Yra Laikas”. Koncerte taip pat skambės grupės Airija ir Nojaus populiariausios dainos.
Nojaus koncertai žiūrovą nukelia į slapčiausias sielos gelmes. Kiekviena mintis, kiekvienas žodis ir garsas – iš širdies į širdį, apie mūsų gyvenimus, ieškojimus ir tiesą, kurią auginame ir saugome savyje.
Kūrybinį kelią pradėjęs 1988 metais, Darius Mileris 1991 metais grojo grupėje „Vynas”. 1992 m. pasivadino Nojumi, o tų pačių metų rudenį su draugais sukūrė grupę „Airija”, aktyviai koncertavo, kūrė ir išleido 5 albumus Lietuvoje. Nuo 2001 m. Nojus tęsia muzikinę veiklą Dubline, yra išleidęs 10 solinių albumų, ir savo muzika tiesia kelius į klausytojų širdis.
Kaina €25
Išankstinė bilietų rezervacija telefonu – 862033998
Adresas: Muzikos klubas “Vandenis”, Birutės al. 47, Palanga

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.