9 kaukės – 9 archetipai / Klaipėdoje

Gruodžio 6, 2018 @ 18:00
Kita vieta Klaipėda,

Patyriminis – transformacinis seminaras “9 KAUKĖS – 9 ARCHETIPAI” – teatro ir kino aktoriaus Leonardo Pobedonoscevo vedamos praktikos, į kūrias, kaip pats aktorius sako – atėjo sunkiu savo gyvenimo laikotarpiu.

REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/Gzo9ncMI6iwK57l23

Balyje (Indonezija) Leonardas susipažino su mokytoju Per Brahe (Mr. Topeng) ir atrado ryšį tarp Michailo Čechovo aktorinės sistemos ir Hindu kultūros – Balio salos kaukių ir tradicinių šokių.

Šią senovinę praktiką su kaukėmis žmonės naudojo kaip išsilaisvinimą nuo baimių, susikaustymo, iliuzijų apie save ir aplink supantį pasaulį.
• Ką bendro turi Balio meistrų sukurtos kaukės ir Michailo Čechovo aktorinio meistriškumo sistema?
• Kaip kaukės veikia mūsų koncentraciją, atveria vaizduotę ir kūrybinį įkvėpimą?
• Kaip kūnui ir protui skirtų praktikų pagalba paleisti protą ir pajusti kaip siela šoka?

„Patikėkit broliai ir seserys Kaukės padeda atskleisti tiesą!!! Priimti vidinę, dvasinio, sveikatos, meilės, gerumo, finansinę…, pilnumo būseną čia ir dabar, nelaukiant išorinio patvirtinimo. Yra savo dieviškumo suvokimas. Kai suvoki, kokia gausa slypi mumyse, kai pamatai neribotą galimybių lauką, kai pamatai tai, ko nematei savo baimių šešėlyje, imi kvėpuoti lengviau, mintys nebesiblaško, atsiranda FOKUSAS, koncentracija, matymas. Tada tereikia ištiesti ranką ir pasiimti tai kas tau suteikia laimę. Juk visi laimės šaltiniai slypi mūsų viduje.“

Leonardas Pobedonoscevas yra teatro ir kino aktorius. Nuo 1998 metų jo mokytojas ir aktorinio meistriškumo kurso vadovas yra režisierius Rimas Tuminas. Per trejus metus Leonardas turėjo gerokai virš šimto praktinių užsiėmimų kartu su savo. „Atėjo laikas susitikti ir dalintis patirtimi kelionėje į save“ –
Leo.

Video, pristatantis seminarą: https://www.youtube.com/watch?v=5Z5X93HY56Y&feature=youtu.be

DATA: 2018.12.06 (ketvirtadienis)
LAIKAS: 18-22 val.
KAINA: 60 Eur;
VIETA: Klaipėda, studija Būkime kartu, Žvejų g. 12
REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/Gzo9ncMI6iwK57l23

Renginio nuoroda FB: https://www.facebook.com/events/2236856016602945

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.