2 D. KURSAI: „SHANTI KERALA KOMPLEKSINIS VEIDO IR DEKOLTĖ MASAŽAS“ + AJURVEDOS PAGRINDAI + DOVANA!

Prisilieskite prie dar vieno senojo meno, kuris keičia ne tik žmogų, bet ir patį vedantįjį. Pojūčių ir prisilietimo menas – tai terapija, atverianti kelius savęs ir kitų pažinimo link. Jei domitės įvairiomis praktikomis, meditacija, prisilietimo galia, joga, kvėpavimu, reiki, astrologija ar bet kuo, kas praturtina jūsų ir kitų būtį – šie mokymai būtent apie tai.

KURSŲ NAUDA
Ajurvedinis veido masažas, skirtingai nuo tradicinio veido masažo, apima kelias sritis: veidą, kaklą, pečius, dekoltė ir galvą. Veido masažas atliekamas pagal ajurvedinę techniką, kuri padeda jauninti, skaistinti odą, ilgainiui palyginti įsirėžusias mimikos ir nuovargio raukšles, pagedinti veido spalvos ir poodinių sluoksnių tonusą. Brandaus amžiaus žmogui veido masažas padeda atstatyti suglebusią veido odą, ją pajauninti.

Išmoksite, kaip masažuoti kaklo, pečių, dekoltė zonas, kurios yra rečiau prižiūrimos. Šių sričių masažavimo dėka pagerinama bendra kraujotaka, atsipalaidavimas, odos būklė, nuimama įtampa. Kursų metu turėsite galimybę patirti bei išmokti atlikti šį ajurvedinį masažą indiškos oazės apsuptyje. Tai puiki proga išmokti prižiūrėti artimo veidą, jį skaistinti, jauninti kasdien. Kursų metu galėsite pajusti natūralių aliejų poveikį, patys gauti masažą ir išmokti jį atlikti kitam.

Į KURSŲ KAINĄ IR TRUKMĘ ĮSKAIČIUOTA:
Teorinė dalis 1:15 val.: Įvadas į AJURVEDĄ (Ajurvedos teorijos pagrindai) ir Došos testas + „Ajurvedos teorijos pagrindai” knygos elektroninis formatas
„Shanti Namaste“ įvadinė meditacija: trumpa, bet gili meditacija, apjungianti buvimui drauge, įvedanti į prisilietimo meną ir masažų kursų kelionę
Praktinė dalis 6 val., 2 d.: „Shanti KOMPLEKSINIS VEIDO IR DEKOLTĖ MASAŽAS“
„Shanti Academy“ Kursų baigimo PAŽYMĖJIMAS lietuvių kalba (-už papildomą mokestį 10 € – anglų kalba)
Mokymu metu: vanduo, arbata bei užkandžiai, jauki atmosfera ir bendraminčių kompanija
DOVANA!
IŠSKIRTINĖ LEKTORIAUS 79 € VERTĖS DOVANA – „AJURVEDA 10 DIENŲ DETOX PROGRAMA“ REGISTRUOJANTIS Į ŠIUOS KURSUS

VIETA IR DATA:
Klaipėda: I. Kanto g. 42, Sveikatingumo studija šeimai LAKŠMĖ, rugpjūčio 8-9 d. (pirm.-antr.) 17:30-20:30 val.

KAINA:
Kaina asmeniui: 198 € + DOVANA! Registruokis dabar ir gauk lektoriaus išskirtinę dovaną AJURVEDA DETOX 10 online programą!
Sutaupykite! Dalyvaujant 2 asm. tik: 188 € x 2 = 376 € 396 €
3 D. KURSAI: „Shanti KERALA Nugaros masažas“ + AJURVEDOS PAGRINDAI + DOVANA, kaina 280 €
PILNAS 7 D. KURSAS: „Shanti KERALA MASAŽAS“ + AJURVEDOS PAGRINDAI + DOVANA, kaina 650 €

Plačiau apie kursą: https://bit.ly/3yeRIdL

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.