TEDxKaunas Salon | (ne)GALIA

, Nepriklausomybės a. 12, M. Žilinsko galerijos terasa, Kaunas

Registracija: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/tedxkaunas-salon-3-ne-galia

“Visuomenė stipri tiek, kiek stipri jos silpniausia grandis” – A. Veryga, pasirašęs memorandumą apie aplinkos pritaikymo neįgaliesiems.

Kiek aš pažįstu neįgalių žmonių savo tarpe ir ar tai yra reprezentatyvus skaičius visų mieste gyvenančių neįgaliųjų? Kur neįgalieji gyvena ir dirba Lietuvoje? Kodėl mes tiek mažai žinome apie negalią? Ar ji nuo mūsų slepiama, ar mes nuo jos patys slepiamės? Koks yra mūsų visuomenėje vyraujantis požiūris į negalią? Iš kur jis atsirado ir kaip tas požiūris vystėsi? Kaip mums pradėti kalbėti ir padėti visuomenei suprasti negalią? Kaip padaryti negalią “normaliu” konceptu visuomenėje?

Liepos 2 d. 18:30 kviečiame į TEDxKaunasSalon renginį „Laukas“ erdvėje. Tai bus pokalbis apie negalią iš autizmo spektro sutrikimą turinčio asmens perspektyvos. Autistas aplink save supantį pasaulį – mato visiškai kitaip nei paprasti žmonės. Jų požiūris į daiktus, spalvas, tekstūras, sistemas, kas tik tai bebūtų – jų interpretacija – yra fantastiška! Tad pabandykime ir mes pokalbio metu suprasti tą perspektyvą tam, kad mūsų požiūris į negalią atsiskleistų plačiau.

Renginys nemokamas, tačiau rekomenduojama išankstinė registracija. Ateik ir pakviesk registruotis draugą (-ę)!
Sėdimų vietų skaičius ribotas, pirmenybė bus teikiama Paysera platformoje užsiregistravusiems dalyviams.
Renginys vyks lietuvių kalba.

Apie TED Salon renginius
TED Salon renginiai suteikia progą jaukioje aplinkoje diskutuoti pasauliui ir vietos bendruomenei aktualiomis temomis. Koncentruotesni nei didieji TED renginiai, Salon renginiai pasižymi trumpesne savo trukme bei suteikiama galimybe klausytojams diskutuoti ir keistis idėjomis su pranešėjais arba tarpusavyje.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.