Tarp Dviejų Aušrų: Ryan Elliott

, Nepriklausomybės aikštė 12, Kaunas

Tavo senelei ir Kinijos valdžiai – 8 metai tėra mirktelėjimas. Tačiau mielam kiškučiui arba jūrų arkliukui – tai visas gyvenimas.
Jei kalba pasisuka apie naktinių vakarėlių serijos amžių – tai irgi yra labai daug. Kodėl? Nes tie, kurie ateis pašokti į šį vakarėlį, prieš aštuonis metus dar mokėsi taisyklingai rašyti žodį „gimtadienis“, prieš miegą norėdavo lopšinės, o kine mėgavosi „Toy Story 3“ filmu. Nieko blogo tame nėra, tačiau tai daug pasako apie „Tarp Dviejų Aušrų“ ištvermę.
Jau bene tiek pat laiko nuolatiniu Berghain antro aukšto Panorama Bar rezidentu yra ir amerikietis Ryan Elliott. Šis šaltesnio, aštresnio ir aikštelę užpildančio hauso didžėjus savo berlynietiškus rimbelius atsiveš tiesiai į gimtadienio šventę. O sveikinimus priims solinezantai Less Feeling, Balsys, Mountak, Oyster ir Kashar.

Ryan Elliott (Ostgut Ton / Sushitech)
http://bit.ly/3acm7Mm
Less Feeling (Tarp Dviejų Aušrų)
http://bit.ly/2VlM6Je
Mountak (Tarp Dviejų Aušrų)
http://bit.ly/345AbVJ
Balsys (Tarp Dviejų Aušrų)
http://bit.ly/2McuShY
Oyster (Tarp Dviejų Aušrų)
http://bit.ly/2Q23vp6
Kashar (Tarp Dviejų Aušrų)
http://bit.ly/37lhAqj

Įėjimas – nuo 8€.
„Lizdas“ laikosi nefotografavimo politikos, neįleidžia nepilnamečių ir nepageidaujamų asmenų.

DĖMESIO! Šiuo metu dėl koronaviruso pandemijos visi renginiai nuo kovo 13 iki kovo 27 d. (Vilniuje iki balandžio 17 d.) yra ATŠAUKTI! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.