Sunset Vakaras su Cafe Del Mar muzika Dj Matto Rugpjūčio 10d.

Rugpjūčio 10, 2018 @ 20:00 - 22:00
Pilies sodas, Pilies g. 12, Kaunas

Matto – didžėjus, per savo penkerių metų karjerą grojęs didžiausiuose ir populiariausiuose Lietuvos naktiniuose klubuose, kokteilių baruose tokiuose, kaip: Exit Vilnius, Exit Palanga, Pantera, Opium Club, Port by BarBar’a, Carré. Laikai keičiasi, muzika taip pat, tad natūralu, kad ir Matto grojama muzika laviravo nuo deep house iki pat future house skambesio.
Dabartinėje šokių muzikos scenoje yra pakankamai sunku išsiskirti iš daugybės šio amato atstovų, šiuo aspektu Matto turi didelį išskirtinumą – muzikos kūrimas. Nuo 2013 metų Lietuvos šokių muzikos atstovas yra sukūręs ne vieną kūrinį, patekusį į aukščiausias radijo topų pozicijas. Youtube platformoje jo kūrinių perklausų skaičius yra matuojamas milijonais. Matto per savo, kaip prodiuserio, karjerą yra dirbęs su tokiais vardais kaip: Beatrich, Dainotas Varnas, The Sneekers, Innomine, Curly Music, Radistai.
2016 metų spalį didžėjus pasiūlė vienam Lietuvos radijui savo muzikinės laidos idėją, paremta kiek kitokiu skambesiu, nebūdingu kitoms, panašioms laidoms. Ta idėja buvo priimta ir iki šiol Matto laida transliuojama kiekvieną ketvirtadienio vakarą vieno populiariausių radijų Lietuvoje – Power Hit Radio.

STALIUKŲ REZERVACIJA TELEFONU: +37065555162

Tarp trijų geriausių 2015 metų Lietuvos projektų patekęs, architekto Ryčio Vieštauto suprojektuotas „Pilies Sodas“ šiemet vėl žada įsimintiną sezoną. Nemokami koncertai ir renginiai pasiūlys svečiams leisti vasarą kartu šalia seniausio Kauno statinio – Kauno Pilies.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.