Šokio spektaklis-ekskursija Žaliakalnyje „Pakopa po pakopos“

LABAS! – merkia akį Žaliakalnis ir kviečia pasivaikščioti po sužaliavusias apylinkes, įsiklausyti į jų saugomas paslaptis.

Rugpjūčio 6 dieną Žaliakalnis dalins giedrą šypseną. Čia vyksiančiuose neeiliniuose pasivaikščiojimuose po svetingas apylinkes išgirsi rajone gyvenančių prisiminimus, sutiksi istorines asmenybes ir mitines būtybes, o pasakišką vyksmą iliustruos šokėjų kūnai.

Dienos akcentas – šokio spektaklis-ekskursija „Pakopa po pakopos”. Šis performatyvus įvykis supažindins su gyvąja Žaliakalnio gyventojų atmintimi ir istorija. Projektas estetinėmis priemonėmis tyrinės Kauno ląstelės – Žaliakalnio – pjūvį ir ieškos, kas sieja tarpukario Lietuvos sostinę ir Europos kultūros sostinę.

Ekskursijos idėjos autorė, režisierė ir choreografė: Indrė Puišytė–Šidlauskienė; dramaturgė: Lina Laura Švedaitė; kompozitorius: Kristijonas Lučinskas; kostiumų dailininkė: Radvilė Kisieliūtė.

Prie festivalio įgyvendinimo prisideda ULNA, Kauno dailės gimnazija, Kauno kolegijos Menų ir Ugdymo fakultetas, Kauno šokio teatras „Aura”, Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykla, Pelėdų kava, Unikalus paveldas, Galerija „Žemuogių pievelė”, Kavinė „Kaukita”, Dias Forte, Walls Have Ears, Šiuolaikinio šokio asociacija.

Registracija į šokio spektaklį-ekskursiją „Pakopa po pakopos”: https://forms.gle/uufTtRzmVxVnNDZ4A

Registracija į pažintines ekskursijas: https://forms.gle/np6isshkrLS76HAG6

Ekskursijos prasideda 11:00, 12:00, 15:00 ir 17:00 valandomis.

Vieta: Žaliakalnyje

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.