Šokio ir judesio spektaklis „Debesų gaudyklė“ (5 seansai)

, Laisvės al. 71, Kaunas

„DEBESŲ GAUDYKLĖ“ GRĮŽTA Į KAUNĄ!

Kauno publika užkariavo mūsų širdis, tad balandžio 18 dieną mes GRĮŽTAME! :) Laukiame mažųjų mūsų debesų gaudytojų ir kviečiame tuos, kurie dar nebuvote!

– Plačiau apie spektaklį:

Šokio teatras „Judesio Erdvė“ pristato „Debesų Gaudyklę“ – interaktyvų šokio ir judesio spektaklį, skirtą 6-18 mėnesių kūdikiams bei jų tėveliams.
Spektaklyje pasakojama istorija nuo gyvybės užsimezgimo iki pat jos gimimo, nuo įsčiose girdimų ir jaučiamų besilaukiančios mamos lopšinių, dainuojamų savo dar negimusiam kūdikiui, prisilietimų, maudynių prieš miegą, tėčio sekamų pasakų iki pat pirmųjų kūdikio judesių, lytėjimo, pažinimo, žaidimo ir buvimo.
Pagrindinė spektaklio idėja – sukurti švelnumo ir saugumo pripildytą erdvę, kurioje kūdikiams galima būti taip, kaip norisi, kur stimuliuojama klausa, rega ir lytėjimas.

Spektaklio režisierė, šokio teatro „Judesio Erdvė“ vadovė ir choreografė Laura Geraščenko:
„Spektaklio muzika bei kuriami garsai grąžina kūdikį į patirtį mamos pilve. Dar būdamas motinos gimdoje kūdikis geba išskirti garsus. Jis girdi tėvų balsus, muziką, pasakojimus, kuriuos mama skaito garsiai, ir panašiai. Dar daugiau, kūdikis renkasi klausytis tų dainų ir eilių, kurias jis girdėjo dar prieš gimdamas, mamos pilve. Kurdami spektaklį taip pat rėmėmės ir tuo, jog judėjimas yra natūrali kūdikių būsena, jie taip pažįsta pasaulį, todėl į šalia judantį žmogų mažieji reaguoja ypatingai. Matomos spalvos aplinkoje sukelia tam tikras emocijas, įvairių paviršių lietimas siunčia nervinius impulsus, šokėjai-aktoriai atkartoja kūdikių judesius – visa tai skatina kūdikių fizinę ir emocinę raidą. Tam svarbi saugi erdvė, kurioje kūdikiai gali jaustis laisvai ir nevaržomai. Būtent tai ir siekiame sukurti „Debesų
gaudyklėje“.“

Spektaklis kurtas remiantis Dalijos Acin Thelander (serbų choreografės, kuriančios šokio spektaklius kūdikiams) surinkta metodine medžiaga.

Spektaklio choreografė ir režisierė: Laura Geraščenko
Scenografė: Angelina Furmaniuk – Savickienė
Kostiumų dizainerė: Lina Andriukonė
Muzikos autorius: Kristijonas Lučinskas
Šokėjai ir aktoriai:
Elinga Serapinaitė
Kamilė Andriuškaitė/Miranda Šakienė
Eiva Dobilaitė/Marija Untulytė
Kristupas Biržietis / Jonas Viršilas

Bilietas yra skirtas dviems asmenims (kūdikiui ir vienam iš tėvų).
Vietų skaičius ribotas.

Spektaklis bus rodomas (trukmė 30min):
► 11 val.
► 12 val.
► 13 val.
► 16 val.
► 17 val.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.