Saulės Kliošas. Kalėdos

Adresas: OLDMAN Kaunas, Rotušės a. 20, Kaunas
Saulės Kliošas tęsia mieliausių koncertų ciklą: jaukiai, širdingai, šiltai, aktualiai bei harmonijoje su supančiu pasauliu. Švenčių metu, Saulės Kliošas tęs pasirodymus jaukiausiose ir mieliausiose koncertinėse vietose. Kaune susitiksime – Oldman Kaunas.
Jaučiame, kad laikas reikalauja ne pompastikos ir fejerverkų, o tarpusavio pajautimo ir palaikymo, nuoširdaus žmogiškumo vienas kitam.. ,,Meilės mieste”, ,,Tam pačiam laike”, norim vėl ,,Pamatyti tave” naujausios ir žinomos dainos… Skambinsime 8699… Belsimės į protus ir širdis, ir, kaip kalėdinę dovaną, spinduliuosime ramybe, jaukia muzika. Norime būti čia ir dabar su klausytoju, realybėje atrandant jėgų matyti teisingai, pasirinkti teisingai, kad visi kartu galėtume jaustis reikšminga, svarbia gyvybės rato dalimi.
Renkamės vis mažesnes erdves, kuriose koncerto metu pasiektume ir jaustume kiekvieną iš jūsų, muzikos magijai keliaujant iš lūpų į širdį, iš rankų į rankas.. Arčiau nei arti Jūsų, atliksime savo jautriausias pop/soul stiliaus dainas, kviesime dainuoti kartu, ieškoti jėgų toliau tikėti meile, apglėbsime jus savo ramybe. Dėl jūsų ir savęs, stengiamės būti: išmintingi, geri, stiprūs, mylintys ir labai mieli!
Jūs – mūsų džiaugsmas, mes – atsakingai Jūsų muzika ir pasirinkimas!
Durys: 18.30 val.
Koncerto pradžia: 20.00 val.
Bilietus platina Bilietai.lt https://shorturl.at/NS147
Įsigijus sėdimą bilietą, būtina rezervuoti staliuką tel. +370 672 21539.
Ateikite pirmi! Išeikite paskutiniai!

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.