Sandėlis švenčia // Rebelheart

, Muziejaus g. 8

Vasario 16 – osios proga Sandėlis švęs. Visų mylimi REBELHEART žada įspūdžių kupiną koncertą! Dainos tik iš visos širdies, šypsenos tik pačios plačiausios, šokiai tik iš visų jėgų, emocijos tik pačios geriausios!

Grupės Rebelheart veikla ir kūryba nestovi vietoje ir 2019-ujų pradžiai Rebelheart pasiruošę ne tik sudrebinti sienas ir garsiakalbius, bet ir nepalikti abejingų savo pasirodymuose. Rebelheart pristato iš visos širdies ruošiamą programą, į kurią sudėti patys geriausi ir žymiausi, atsinaujinusio skambesio grupės kūriniai, naujos dainos iš šiuo metu įrašinėjamo albumo bei gausių klausytojų ovacijų sulaukiantys, pasaulinės muzikos topus užkariavę cover‘iai, netikėtai ir ryškiai suskambantys roko grupės amplua.
Gyvas garsas, virtuoziškas atlikimas, betarpiškas ir nuoširdus bendravimas su publika, gerų emocijų ir energijos užtaisas – tai Rebelheart koncertas Sandėlyje!

Laukiame jūsų Vasario 16d, kad visi kartu galėtume dainuoti lietuviškai!

Bilieto kaina 12 eur (BILIETAI BRANGS!!!)
Durys atidaromos 18val.
STaliukų rezervacija ir kita informacija – 863818549.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.