Profound Evil Presence Over Europe

, Girstupio g. 1, Kaunas

Pandemijos metu sulaukti svečių iš užsienio yra tarsi privilegija, o kai grupės atvyksta net iš tolimosios Pietų Amerikos tai yra visiška egzotika! Etrurian Legion Promotions į Lietuvą atveža dvi kultines juodojo metalo grupes iš Brazilijos:

Power from Hell – tiesiai iš Sao Paolo širdies šie velniai parodys kas yra tikra pragaro galia! Power from Hell groja grubų, gyvulišką ir tiesmuką black/thrash‘ą taip kaip tik pietų Amerikos grupės moka daryti. Dvidešimt metų gyvuojanti grupė išleido šešis albumus, paskutinis jų „Profound Evil Presence“ išėjo 2019 m. Spalio mėnesį grupė turuoja Europoje, o spalio 19 d. pasieks ir Kauną! Tokių grupių kaip Sepultura, Sarcofago, Sextrash fanai tiesiog negali praleisti šios grupės!!!

Outlaw – Brazilijoje susikūrusi grupė groja šiurkštų tačiau melodijos nestokojantį black metalą, kuris yra artimesnis skandinaviško juodmetalio skambesiui. 2019 m. grupė išleido superinį albumą „The fire in my tomb“, kuris susilaukė didžiulio dėmesio.
Galbūt dar negreitai sulauksime tokių garbingų svečių, todėl praleisti šį renginį būtų tiesiog nuodėmė, nes tai yra The true metal!!!

 

Baras 18:00
Koncertas 21:00
Bilietas 10€
Primename, kad į renginį įleidžiami tik Galimybių pasą (ar ES COVID pažymėjimus) turintys asmenys. Koncerto metu privaloma dėvėti veido kaukes.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.