„Poros finansų valdymas – darnus ir užtikrintas gyvenimas“ Kaune

AR PINIGAI JŪSŲ POROJE – TEMA DAŽNIAU ATNEŠANTI DŽIAUGSMĄ AR KIVIRČUS?

Informacija ir registracija ➡️ http://bit.ly/seminaras_12_11 ⬅️

🔥 Seminaro data: 2019 m. gruodžio 11 d. 18:30 – 20:15
Vieta: Vytauto pr. 32, Kaunas, „Verslo centras 32”

Bilieto kaina perkant internetu: 10 Eur.
Bilietus internetu galite nusipirkti iki seminaro dienos 16 val. Vėliau, atvykus į seminarą, bilieto kaina – 15 eur.

❗ Sudalyvavę seminare, gausite nemokamą individualią vienos valandos konsultaciją.
Bilietų skaičius ribotas.
Ne paslaptis, kad suvaldyti vieno asmens finansus dažnai tampa tikru iššūkiu. Tačiau suvaldyti dviejų žmonių pajamas, išlaidas ir interesus – rimtas išbandymas ilgai puoselėtiems poros santykiams. Ekonomika – neromantiškas mokslas ir jei poroje nenusimatysite taisyklių, užprogramuotas konfliktas gali kilti bet kada. Todėl seminaro autorius Žilvinas Butkevičius pasidalins savo patirtimi, kuri padėjo atrasti darną poros finansuose ir užkirto kelią net menkiausiems barniams.

Seminaro metu sužinosite ne tik efektyvią strategiją, bet ir priežastis kodėl reikėtų jos laikytis, kokias pasekmės poros santykiams ir finansams atneša jos laikymasis.

Seminare aptarsime:
• Finansų valdymo strategiją, kuri gerina ne tik finansus, bet ir santykius
• Kaip finansų valdymas susijęs su poros emocijomis
• Kokias problemas poroje iššaukia finansų nevaldymas arba pasirinkta netinkama strategija
• Emocinius poros poreikius
• Kaip susiplanuoti poros trumpalaikius ir finansinius tikslus
• Efektyvius sprendimus, kurie užtikrins darnų poros finansų valdymą.

Seminarą veda – Žilvinas Butkevičius, dviejų nuostabių vaikų tėvas ir mylinčios bei mylimos žmonos Ievos vyras.

Žilvino Butkevičiaus žmona Ieva sako: „Kol nebuvo aiškaus plano kuris nors visada jausdavosi negerai. Man nepatogu prašyt pinigų, kurių nelieka asmeniniams poreikiams, nes mano pinigus „suvalgom“. Žilvinas visada mokėdavo už butą, o kai norėdavom keliauti, nebuvo aišku iš kokių pinigų, ar čia per pusę ar čia kaip… Kai atsirado vaikas išlaidos dar daugiau padidėjo, o mano pajamos sumažėjo. Dėl to jaučiausi dar blogiau, apėmė nuolatinis nerimas ir galvojimas kaip užsidirbti, nes vyrui užtenka viskam, o man kažkodėl ne. Kai galų gale pradėjom taikyti naują finansų valdymų strategiją iš pradžių buvo baisu, kad vėl kažkur pradės trūkti pinigų, bet dabar neįsivaizduoju kaip gyvenom anksčiau! Šiandien savo asmeninėms išlaidoms turiu daugiau pinigų nei ankščiau ir nereikia galvoti kurį mėnesį galėsiu nueiti į kirpyklą… Taip pat su šia strategija keliones ir pramogas planuoti lengviau, nes visiems aišku kiek ir kam galima išleisti.“

SVARBU! Visi M Capital seminarai prasideda laiku, tad prašome atvykti 10-20 min. anksčiau, kad spėtumėte patvirtinti registraciją. Ačiū.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.