PARKO MUZIKA. #Nusišyps😊k!

Hey! Nusišypsok! Juk vasara! Be to, skubame pranešti: kauniečių pamėgti nemokami koncertai „Parko muzika“ šiemet vėl bus! Taip, jie grįžta skambiai, nuotaikingai ir su triguba jėga, nes juose išvysite ne tik šauniausią Kauno orkestrą „Ąžuolynas“, bet ir virtuozišką Kauno bigbendą ir lyriškuosius „Ainius“, kurie pažada smagiausią muziką ir šypsenas Jūsų veiduose 😊Taip taip, nes šių metų koncertų raktinis žodis #Nusišypsok!
Prieš kelerius metus mūsų pradėtą muzikinių vasaros sekmadienių piknikų ciklą Ąžuolyno parke tradiciškai atidarys #OrkestrasĄžuolynas su žaviosiomis šokėjomis. Džiazo prieskonį visai neseniai atnaujintų Kauno laiptų fontanui suteiks Kauno bigbendas. Beje, labai romantiška vieta Žaliakalnio širdyje – nepraleiskite!. Į kauniečių labiausiai mėgiamą Kalniečių parką šypsotis kvies taip pat „Ąžuolynas“, o štai Dainavos parke švelniai skambės ansamblio #Ainiai melodijos.
Ką atsinešti? Viską ko reikia piknikui!

Kada ir kur susitinkame:
06 | 28 Ąžuolyno parkas #OrkestrasĄžuolynas
07 | 12 Kauko laiptų fontanas #KaunoBigbendas
07 | 19 Kalniečių parkas #OrkestrasĄžuolynas
08 | 16 Dainavos parkas #Ainiai

pradžia – 17 val.

Jei oro sąlygos muzikinėms šypesnoms nebus palankios, koncertai nevyks arba bus perkelti. Apie tai organizatoriai būtinai praneš 😊

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.