Orai // Gruodis // Rūmai @ Lemmy

, Girstupio g. 1, Kaunas
Gegužei įpusėjus į „Lemmy“atkeliauja dar švieži ir aktualūs alterntyvaus roko ir post-punk dariniai „Orai“, „Gruodis“ ir vietiniai „Rūmai“.
Pasiruoškit priimti garso ir emocijų sienas.
— — —
// Orai // (post-punk, Vilnius)
„Orai“ – elektroninio ir gitarinio post-punk grupė, įkurta su intencija šokdinti klaustytoją. Kartais tie šokiai būna greiti ir nuožmūs, kartais – lėti ir banguojantys, kartais – tamsūs ir klampūs. „Orai“ į klubą „Lemmy“ grįžta su nauja jėga ir gyvais būgnais.
— — —
// Gruodis // (alt-rock, Vilnius)
„Gruodis“ yra alternatyvaus roko šaika, kurios kūriniuose persipina Indie, post punk‘o, stoner roko ir kiti žanrai. Andrius Gruodis subūręs muzikantų grupę, jau pamėgtus kūrinius gros su visai kita jėga bei gerokai pakasys naujais kūriniais. „Gruodis“ gros stipriai, švelniai, garsiai, piktai ir su meile.
— — —
// Rūmai // (atmospheric alt-rock, Kaunas)
Jų skambesys dažniausiai apima palaužto, šiuolaikinio asmens būseną ir šiurkščias, atšiaurias gitaras, suteikiančias jausmą, kad joms nerūpi, kaip žmogus jaučiasi.
— — —
Durys 18:00
Garsas 21:00
Bilietai prie durų – 6 euros

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.