Nika Ganga

Adresas: OLDMAN Kaunas, Rotušės a. 20, Kaunas

Nika Ganga | OLDMAN Kaunas
Savaitė iki Kalėdų, kelios dienos iki tamsiausios ir ilgiausios metų nakties. Būtent tokiu laiku Nika Ganga kompozicijos skamba įtaigiausiai. Gruodžio 16 d. atvažiuojam išbandyt OLDMAN Kaunas scenos ir atsivežam tai, ko ilgisi visų mūsų širdys – šilumos, švelnumo, išmylėtas harmonijas ir savo naująjį albumą.
Nika Ganga – dvejus metus gyvuojanti grupė, kurios muziką sunku sutalpinti vieno konkretaus stiliaus rėmuose. Vokalistė Monika Juškevičiūtė-Nika Ganga muzikuoja nuo pat vaikystės, o klausytojo dėmesį traukia savo gydančiu vokalu bei energija. Jau kurį laiką, grupė „Nika Ganga“ kuria savitą muzikos stilių, kuris apima RnB, neo soul, džiazo elementus. Kartu su Monika grupėje muzikuoja gitaristas Matas Ričkus, bosistas Evaldas Mockus, klavišininkas Liudas Vervečka bei būgnininkas Martynas Stoškus.
„Kaunas – mano gimtas miestas, ženkliai prisidėjęs prie to kaip priimu ir vertinu mane supantį pasaulį. OLDMAN Kaunas grosime pirmąkart, bet draugystė su šią vietą sukūrusiais žmonėmis tęsiasi jau trečius metus. Šiuos du veiksnius sudėjus į vieną renginį peršasi tik viena išvada – bus daug meilės, nostalgijos, žmogiško ryšio ir šilumos. Nika Ganga – tai muzikinė šeima, todėl ir klausytis kviečiam tuos, kurie puoselėja ir brangina savo artimas sielas arba ieško įkvėpimo“ – sako grupės vokalistė Monika ir darkart kviečia susitikti Kauno širdyje pulsuojančiame OLDMAN Kaunas.
//
Durys: 18.30 val.
Pradžia: 20.00 val.
//
//
Įsigijus bilietą, kviečiame rezervuoti staliuką, paskambinus ar atsiuntus žinutę tel. +370 672 21539. Dėkojame!

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.