Nemokami klientų aptarnavimo specialistės mokymai

‼️NEMOKAMI KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTĖS MOKYMAI‼️
MERGINOS 👩👩‍🦰👱‍♀️, jei esate iki 29 m., nedirbate ir nesimokote, siūlome jums galimybę pradėti savo karjerą jau DABAR👇! Kartu įgyvendiname jaunų moterų užimtumo projektą ir padedame joms tobulėti, siekti, tapti. Siūlome merginoms galimybę NEMOKAMAI mokytis klientų aptarnavimo specialistės specialybės.

Klientų aptarnavimo specialistė👩‍💻📧👇

📌TEIKIA klientams informaciją apie kompanijos ar organizacijos paslaugas, produktus, politiką. Sprendžia iškilusias problemas, susijusias su produktais ar paslaugomis ir teikia klientams konsultacijas nuotoliniu būdu.

📌MISIJA – spręsti klientams iškilusias problemas, susijusias su produktais ar paslaugomis, naudojantis paruošta metodika ir taip siekti išlaikyti esamus ir pritraukti naujus klientus.

📌KĄ VEIKIA?
👉Identifikuoja technines, aptarnavimo ar kitas problemas, iškilusias paskambinusiam klientui
👉Pritraukia potencialius klientus, atsakinėdamos į klausimus susijusius su produktais ir paslaugomis. Suteikia informaciją apie kitus įmonės produktus ar paslaugas
👉Kuria įrašus apie naujus klientus ir prižiūri senuosius
👉Padeda klientui suprasti įmonės ar organizacijos internetines sistemas ir procesus
👉Identifikuoja priežastį, dėl kurios sutriko produktas ar paslauga
👉Perduoda iškilusių problemų įrašus atsakingiems kolegoms ir vadybininkams
👉Domisi egzistuojančiomis problemomis tol, kol jos yra išsprendžiamos ir klientas lieka patenkintas

REGISTRACIJA VYKSTA EL. PAŠTU women4it.lietuva@gmail.com

Projektas „Women4IT: Inovatyvūs sprendimai kaip padidinti mergaičių ir jaunų moterų integraciją į skaitmeninę visuomenę“ nagrinėja besitransformuojančios skaitmeninės darbo rinkos struktūrą, kurioje dirba mažiau moterų nei vyrų. Be tinkamai skiriamo dėmesio, šis skaitmeninis atotrūkis padidės ir tik paaštrins lyčių nelygybės problemas. Daugiau apie projektą: https://digitaljobs.women4it.eu/lt

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.