Nemokami jaunesniosios žiniatinklio kūrėjos mokymai

‼️NEMOKAMI JAUNESNIOSIOS ŽINIATINKLIO KŪRĖJOS MOKYMAI‼️
MERGINOS 👩👩‍🦰👱‍♀️, jei esate iki 29 m., nedirbate ir nesimokote, siūlome jums galimybę pradėti savo karjerą jau DABAR👇! Kartu įgyvendiname jaunų moterų užimtumo projektą ir padedame joms tobulėti, siekti, tapti. Siūlome merginoms galimybę NEMOKAMAI mokytis jaunesniosios žiniatinklio kūrėjos specialybės.
Jaunesnioji žiniatinklio kūrėja👩‍💻🌐👇
📌KURIA, diegia, prižiūri ir atnaujina žiniatinkliui prieinamą programinę įrangą pagal pateiktus dizainus. Jaunesniosios žiniatinklio kūrėjos suderina kliento buvimą internete su verslo strategija, pašalina žiniatinklio programinės įrangos problemas ir ieško būdų, kaip patobulinti svetaines ir programas.
📌MISIJA – kurti ir prižiūrėti svetaines, kurios skatina kliento / organizacijos verslo augimą, kaip komandos dizaino dalį.
📌KĄ VEIKIA?
👉Interpretuoja kliento reikalavimus
👉Kuria tinklalapius pagal pateiktą dizaino specifikaciją
👉Kuria naujas svetaines ir atskirus tinklalapius
👉Atnaujina esamas svetaines nauju turiniu ir nuolat tobulina svetainių funkcionalumą
👉Palaiko esamas svetaines
👉Bendrauja su klientais, tiekėjais, partneriais ir suinteresuotomis šalimis
Registracija vyksta el. paštu women4it.lietuva@gmail.com
Projektas „Women4IT: Inovatyvūs sprendimai kaip padidinti mergaičių ir jaunų moterų integraciją į skaitmeninę visuomenę“ nagrinėja besitransformuojančios skaitmeninės darbo rinkos struktūrą, kurioje dirba mažiau moterų nei vyrų. Be tinkamai skiriamo dėmesio, šis skaitmeninis atotrūkis padidės ir tik paaštrins lyčių nelygybės problemas. Daugiau apie projektą: https://digitaljobs.women4it.eu/lt

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.