Nemokami duomenų analitikės mokymai

‼️NEMOKAMI DUOMENŲ ANALITIKĖS MOKYMAI‼️
MERGINOS 👩👩‍🦰👱‍♀️, jei esate iki 29 m., nedirbate ir nesimokote, siūlome jums galimybę pradėti savo karjerą jau DABAR👇! Kartu įgyvendiname jaunų moterų užimtumo projektą ir padedame joms tobulėti, siekti, tapti. Siūlome merginoms galimybę NEMOKAMAI mokytis duomenų analitikės specialybės.

Duomenų analitikė👩‍💻📊👇

📌INTERPRETUOJA duomenis ir paverčia juos naudinga informacija, siekiant plėsti verslą ir priimti įmonei naudingus sprendimus. Duomenų analitikė renka informaciją iš įvairių šaltinių, ją interpretuoja ir prognozuoja.

📌MISIJA – surinkti, importuoti, žvalgyti, valyti, transformuoti, interpretuoti duomenis, siekiant išlaikyti klientus, diegti inovacijas ir kurti naujus produktus.

📌KĄ VEIKIA?
👉Analizuoja didžiuosius duomenis, siekiant nustatyti „trendus“
👉Pritaiko statistinės analizės metodus
👉Renka IKT informaciją
👉Nustato duomenų kokybės kriterijus
👉Kuria duomenų analizės procesus
👉Vykdo matematinius skaičiavimus
👉Tvarko duomenų rinkinius
👉Integruoja IKT duomenis
👉Interpretuoja duomenis
👉Valo duomenis
👉Renka duomenis
👉Kuria duomenų analizės ataskaitas

REGISTRACIJA VYKSTA EL. PAŠTU women4it.lietuva@gmail.com

Projektas „Women4IT: Inovatyvūs sprendimai kaip padidinti mergaičių ir jaunų moterų integraciją į skaitmeninę visuomenę“ nagrinėja besitransformuojančios skaitmeninės darbo rinkos struktūrą, kurioje dirba mažiau moterų nei vyrų. Be tinkamai skiriamo dėmesio, šis skaitmeninis atotrūkis padidės ir tik paaštrins lyčių nelygybės problemas. Daugiau apie projektą: https://digitaljobs.women4it.eu/lt

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.