Muzikinė popietė visai šeimai „Pasakų sodas“

-
, L.Sapiegos g. 5, Kaunas

Kauno styginių kvartetas ir aktorius Remigijus Endriukaitis mažuosius klausytojus kviečia į nuotaikingą koncertą pagal Kazio Borutos istorijų knygą „Jurgio Paketurio klajonės“.

Jurgis Paketurių kaime viename dvare ganė bites. Tačiau vieną praganė. Jis išėjo jos ieškoti. Kol ieškojo patyrė nuotykių, pridarė eibių, iš kurių išsisukdavo, tačiaus bitės taip ir nerado… Grįžęs namo Jurgis už praganytą bitę turėjo atsakyti savo kailiu, tačiau dvaro šeimininkai jo pasigailėjo, nes Jurgis turėjo stebuklingą dūdelę, kuria užgrojus visi pradėdavo šokti.

Aktorius Remigijus Endriukaitis skaitys linksmas ir šmaikščias istorijas iš Jurgio kelionių po pasaulį, o visas šias istorijas lydės nuotaikinga muzika, atliekama Kauno styginių kvarteto.

Koncerto atlikėjai žada, kad šios istorijos bus įdomios ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, mamytėms, močiutėms bei seneliams….

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.