Macrame žvakidžių dirbtuvės

Kurkime kartu!

Artėja Vėlinės, Helovinas ir tokiu metu norisi jaukių akimirkų, daug švieselių, tad siūlau namus pasipuošti siūlų raštais apipintomis žvakidėmis, o gal tai galėtų būti ne tik žvakidė, o gėlių vazonėlis… Gaminsime macrame techhnikos būdu, tam nereikalingi jokie virbalai ar vašeliai, pagrindinis įrankis bus Jūsų rankos, o jomis pinsime 100 proc. medvilnės siūlus.

Taigi, kviečiu Jus į spalio 15d. Rumšiškių kultūros centre Rumšos g. 37, vyksiančias macrame dirbtuves. Atvyksite per 15 minučių nuo Kauno. Planuojamas laikas 18:00-20:00 val. Registracija vykdoma telefonu: 867082117 arba Facebook ar Instagram „Mazgas po mazgo“ puslapyje raštelint žinutę. Dirbtuvių kaina: 20 eurų. Į kainą įskaičiuota visos gamybos priemonės, žvakės, garantuotai jaukus laikas žvakių ir švieselių apsuptyje kuriant kartu.

SUSITIKIME!!!!!

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.