Louis Tomlinson – Faith In The Future Tour 2023

, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas
„One Direction“ narys Louisas Tomlinsonas kitą rudenį aplankys Baltijos šalis!
Oho kokios naujienos! Taip, perskaitei teisingai. Nuostabi žinia ir dar vienas dėmesio vertas koncertų turas!
Pirmieji bilietai visada pigiau! Žanro klasika – pigiausių užteks greičiausiems. Oficiali prekyba bilietais į visus tris pasirodymus Baltijos šalyse prasideda spalio 21 dieną 11 val. ryto. Jais, kaip visada, prekiaus „Bilietai LT“ ir jiems nereiks jokio kodo. Visi prisiekę Louiso fanai spalio 19 d. nuo 11 val. turės galimybę bilietus įsigyti anksčiau ir pigiau. Parašyk „8 Days A Week“ žinutę feisbuke arba adresu www.8dw.lt, gauk specialų kodą ir sutaupyk.
Tiesa, toks kodas galios itin ribotą laiką – iki spalio 21 d. 11 val. ryto. Raginam bilietais pasirūpinti iš anksto. Netaupyk, bet sutaupyk. Tokios progos ir koncerto Baltijos šalyse daugiau gali ir nebūti.
Pirmieji bilietai
bit.ly/LouisTomlinsonKaunas
Louisas savo Baltijos šalių turą užbaigs pas mus, prieš tai rugsėjo 5 d. aplankęs Talino „Saku Arena“ ir rugsėjo 7 d. Rygos areną. Šis trigubas vizitas pas mus – didelio pasaulinio turo ir naujo albumo „Faith In The Future“ pristatymo dalis. Dar tai bus pirmas surengtas pasirodymas Kaune. Tokio iki šiol nebuvo. Tai džiugina ir intriguoja.
Apie Louisą Tomlinsoną
Louisas dar niekada nebuvo toks užtikrintas savo idėjomis, kūryba ir muzika kaip dabar. Popmuzikos superžvaigždė išskleidė sparnus, išsilaisvino ir nebegyvena grupės „One Direction“ šešėlyje. Jis pats su savo muzikantų grupe valdo arenas nuo Meksikos iki Paryžiaus. Louisas netgi Gineso rekordą turi – 2020-taisiais pardavė daugiau nei 160 tūkst. bilietų į virtualų koncertą Londone ir tapo daugiausia bilietų į tiesiogiai transliuojamą pasirodymą pardavusiu solo atlikėju. Gražus pasiekimas, geras titulas ir sunkaus darbo rezultatas.
Naujausias ir vos šiandien pasirodęs kūrinys „Out Of My System“
louist.lnk.to/OutofMySystem
Louisas atvyks pristatyti antrojo savo albumo „Faith In The Future“, kuris dar tik pasirodys lapkričio 11 d. Apie jį jau paskelbta, o pirmasis albumo singlas sutiktas labai palankiai. Pirmąjį savo LP „Walls“ Louisas išleido dar prieš pat pandemiją. Mamos ir sesers netektis atlikėjui suteikė naujos perspektyvos.
„Faith In The Future“ turas bus didelis ir galingas. Taip, šis koncertų turas bus kitoks nei prieš tai buvę musu renginiai. Pirmas toks arenų turas Baltijos šalyse, pirma tokia didelė popmuzikos superžvaigždė ir net trys koncertai masėms. Bet kas sakė, kad muzikos kokybė matuojama žanrais?
Patys tikim šiuo veikėjo ir jo nostalgijos galia. Pažadam, kad patiks, o mūsų laukia jaudinantis pasirodymas. Bus tikrai efektingas šou ir kokybė.
Pirmieji bilietai
bit.ly/LouisTomlinsonKaunas

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.