Linas Adomaitis | Gyvai

, Rotušės a. 19

Kaip žmogus negali be oro, kaip žuvis neišgyvena be vandenynų, kaip laimingas žmogus privalo ištarti “aš pavydžiu sau”, taip vasara negali praeiti be Lino Adomaičio koncerto Adform kiemelyje.
Tai, kas lemta, įvyks liepos 10 d.
Kaunas. Adform kiemelis. Linas Adomaitis.

Visų laikų Lino ryškiausi hitai: „Ar tu ją matei?“, „Lūpos kaip vyšnios“, Aš pavydžiu sau“, „Tavo spalvos“, „Vandenynai“, „Kol kartu“, „Mylėt nelengva“, „Saulės pėdomis“, „Pasaulis gražus“ ir daugybė kitų muzikos perlų.

Linas Adomaitis scenoje pasirodys drauge su gyvo garso grupe ir pritariančiosiomis vokalistėmis.
Linas Adomaitis – vokalas
Paulius Vaicekauskas – bosinė gitara
Vaidas Kasparavičius – mušamieji
Paulius Volkovas – gitara
Mindaugas Balčiūnas – klavišiniai
Akmėja Brūzgė – pritariamasis vokalas
Vaiva Venslovienė – pritariamasis vokalas

● LINAS ADOMAITIS
► Kur? Adform Kiemelis (Rotušės a. 19)
► Kada? Liepos 10-ąją, penktadienį, durys 19 val.
Staliukų rezervacija: https://www.agentura.lt

SVARBU!

Vartai į Kiemelį atidaromi 19 val. Bilietai į renginį parduodami tik stovimi. Norint turėti sėdimą vietą, reikia papildomai rezervuoti stalą. Galima rezervuoti 4 – vietį stalą arba minkštasuolį. Minkštasuoliai talpina 6 žmones. 4 – viečio stalo rezervacijos mokestis – 10 eu. Minkštasuolio rezervacijos mokestis – 25eu. Rezervuojant stalą, būtina pasirinkti renginį, kuriam rezervuojate stalą. Rezervacijos mokestis yra negrąžinamas, jei klientas neatvyksta į renginį. Rezervacijos mokestis nėra depozitinis ar su galimybe išleisti bare. Atliekant stalo rezervaciją, reikalinga pervesti rezervacijos mokestį bankiniu pavedimu. Tik gavus patvirtinimą iš banko, kad mokėjimas įvykdytas, rezervacija yra patvirtinama. Elektroniniu paštu klientui yra išsiunčiamas patvirtinimo laiškas apie atliktą stalo rezervaciją. Rezervuojant svarbu žinoti kiek tiksliai bus žmonių, nes prie 4 – viečio stalo gali sėdėti tik 4 žmonės. Renginiai vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus. Atvykdami į renginį turite turėti rezervacijos patvirtinimą su savimi ( atspausdintą arba telefone ).

Bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Taip pat jeigu asmuo keliavo ir nesilaikė 14 dienų saviizoliacijos.
Nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. Kovo 23 d. Įsakymu nr. V-483 „dėl sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo”. Įėjus prašome laikytis socialinio 1 m atstumo tarp lankytojų.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.