KMT: Kauno „Žalgiris“ – Šiaulių „Šiauliai“

-
, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalinėse kovose pasirodys tik keturios geriausios komandos, įveikusios ketvirtfinalio barjerą. Ištraukti burtai lėmė, kad Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šiame etape susitiks su Šiaulių „Šiaulių“ ekipa. Lietuvos čempionų komandai tai bus puiki repeticija prieš lemiamus mūšius Karaliaus Mindaugo taurės mačus, tačiau ši repeticija nusisekti gali tik žalgiriečiams apgynus savo tvirtovę ir žengus į finalinį etapą. Tad karštai palaikykite „Žalgirio“ arenos šeimininkus ir padėkite jiems žengti į lemiamą turnyro etapą!

Before they can start thinking of defending their King Mindaugas Cup trophy, Zalgiris will have to defend their fortress in their quarterfinal bout against Siauliai. Make your voices heard in Zalgirio Arena, cheer your team on and help Zalgiris pave the way to yet another trophy!

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.