Kelionė laivu į Raudondvario dvarą su gintaro edukacija

Kviečiame leistis į kelionę laivu Kaunas ir paieškoti gintaro paslapties pačiame Raudondvario dvare.

Ekskursija tinkama visoms amžiaus grupėms. Tai įdomi, pažintinė kelionė laivu Nemuno ir Nevėžio upėmis, su gintaro paslapčių edukacija. Šios edukacijos metu dalyviai susipažins su gintaro ir kitų fosilijų susiformavimu, bus pasakojama apie priešistoriją nuo dinozaurų išnykimo prieš 60 mln. metų, gintaro formavimosi prieš 40-50 mln. metų iki šių dienų. Taip pat galėsite patyrinėti nepaprastos Baltijos gintaro savybes. Edukacijos metu paskanausite gintaro arbatos ir pasigaminsite sau arba tikram draugui unikalią gintarinę draugystės apyrankę!

Pačiame dvaro kiemelyje dar galėsite savarankiškai pasivaikštinėti ir pasigrožėti išpuoselėtu dvaro kompleksu. Pilni gerų emocijų sugrįšite į laivą ir plauksime atgal į Kauną.

Visos kelionės trukmė 5,5val. val. Edukacijos trukmė 1val, Raudondvaryje būsime 2val.

Jūsų patogumui jau galima nusipirkti bilietą su maitinimu laive. Į porciją įeina šilto sultinio puodelis ir du kibinai (vienas su mėsa, kitas vegetariškas)!

Laivas erdvus, stabilus, nesiūbuoja, plaukimo metu galima komfortiškai vaikščioti, yra atviras denis, WC ir praustuvė rankoms bei grotuvas muzikai. Laivas pilnai dengtas, jei šilta, langai atsidaro, geras vėdinimas.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.