Kalėdų mugė

Gruodžio 8, 2018 @ 10:00
Kita vieta Kaunas,

Kur slepiasi tikroji Kalėdų dvasia?

Jeigu manai, kad visas kalėdines dovanas gali įsigyti prekybos centre, šis tekstas – tikrai ne tau.

Žiūrint Holivudo filmus mes mokomi, kaip turėtume elgtis kalėdiniu laikotarpiu: tapti geresniais, išpuošti namus taip, kad juose netrūktų magijos, ir sukrauti tokią krūvą dovanų po egle, kad visi šeimos nariai liktų patenkinti. Ir muzika. Visur būtinai turi skambėti muzika…

Tik, kai įsisukame į šį šventinį sūkurį, ar tikrai jaučiamės kaip Holivudo filmų herojai? Ar tikrai nuoširdžiai džiūgaujam nuo pat nacionalinės eglės įžiebimo šventės iki susitikimo su šeima prie švenčių stalo?

Ne? Tai kur tuomet slepiasi tikroji Kalėdų dvasia?

Jau aštuntus metus iš eilės ji linksminasi Commune Art Kalėdų mugėje!

Apsilankymas šioje šventėje šimtams vilniečių šeimų jau yra tapęs neatsiejama Kalėdų tradicija, o šiemet šį džiaugsmą siūlysime ir Kauno šeimynoms.

Šeštadienį ir sekmadienį Kaune bei Vilniuje tikromis kalėdinėmis tradicijomis dalinsis “Commune Art” Kalėdų mugė, kuri puoselėja idėją dovanas pirkti iš mažų vietinių verslų, pradedančių ir profesionalių menininkų, kurių kūryba ne tik originali ir kupina šilumos, bet ir draugiška gamtai.

Apsilankę vienoje mugėje, rasite viską, ko trokšta jūsų širdis – nuo natūralios kosmetikos, kvepalų iki juvelyrinių dirbinių, drabužių sau ar originalių šventinių dovanų artimiesiems.

Mugės erdves užlies muzika, kurios kūrimo improvizacijose galėsite sudalyvauti ir jūs! Vyks dovanų loterija ir kitos staigmenos, įvairios rankdarbių dirbtuvės, programa vaikams bei ramybės erdvė, kurioje galėsite atsipūsti gurkšnodami kavytę.

Siekdami, kad šeimoms pasiruošimas šventėms būtų kuo malonesnis, kviesime savo vaikučius saugiai palikti žaidimų erdvėje. Kol mažieji bus užsiėmę įvairiomis įdomybėmis, galėsite smagiai pašmirinėti po mugės labirintus ir rasti tai, kuo švenčių proga nudžiugintumėte savo mylimiausius.

Kadangi mugėje kviečiame ne tik apsipirkti, bet ir išmokti ko nors naujo ar tiesiog pabūti drauge, siūlysime pasilepinti vegetariškais skanėstais ir kvapnia energijos suteikiančia arbata Zero Waste kavinukėje tam, kad jėgų užtektų iki pat vakaro.

„Commune Art“ Kalėdų mugė vyks šeštadienį ir sekmadienį nuo 10 iki 20 val.:
Gruodžio 8-9 d. Kaune – Karininkų ramovė, A.Mickevičiaus g. 19
Gruodžio 15-16 d. Vilniuje – MyHero loftas, Kauno g. 34E

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.