Kalėdų eglutės įžiebimas Kaune 2020 tiesiogiai

Lapkričio 28-ąją Kaune bus įžiebta pagrindinė miesto eglė Rotušės aikštėje. Šventiškas koncertas pirmąkart vyks ne Rotušės aikštėje: saugant savo ir aplinkinių sveikatą, kitą šeštadienį (lapkričio 28 d.) kauniečiai bei žiūrovai visoje Lietuvoje kviečiami jį patogiai stebėti namuose per LRT televiziją.
Šventiniame koncerte dalyvaus Monique, Vidas Bareikis, Jazzu, Justinas Jarutis, „Saulės kliošas“, „The Roop“, Saulius Prūsaitis, Martynas Kavaliauskas ir Girmantė Vaitkutė.
Taip pat eglės įžiebimo bei koncerto transliaciją bus galima stebėti ir tiesiogiai internetu, Facebook puslapyje https://www.facebook.com/Kaunas.gyvai/
„Švenčių laukimo pradžią pasipuošęs Kaunas skelbs ne tik skambiai įžiebdamas Kalėdų eglę, bet ir nutvieksdamas padangę įspūdingais fejerverkais. Kol kas išduosime tik tiek, kad jie vienu metu plykstelės net 6 skirtingose erdvėse. Fejerverkai bus puikiai matomi daugumai kauniečių, tad saugiai pasidžiaugti reginiu jie galės neišeidami iš namų“, – teigia Kauno savivaldybės atstovai.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.