JAZZU Kaune

Scenoje ji kaskart kitokia, visą save atiduodanti muzikai ir visada pakerinti aksominio balso skambesiu. Rugpjūčio 14d. pirmą kartą Adform Kiemelyje pasirodys viena ryškiausių Lietuvos atlikėjų Justė Arlauskaitė-Jazzu. Ji mėgsta stebinti, o profesionalumas neatsiejama jos pasirodymų dalis.
Justė Arlauskaitė-Jazzu po sėkmingo pirmojo solinio turo penkiose didžiausiose Lietuvos arenose kviečia į vienintelį vasaros koncertą po atviru dangumi. Šiuo koncertu dainininkė kviečia visus švęsti vasarą, meilę ir gyvenimą. Tai bus labai jaukus koncertas, juose skambės puikiai visiems pažįstamos Justės Arlauskaitės-Jazzu dainos, kurias ji kūrė nuo 17 metų su skirtingais atlikėjais ir skirtinguose projektuose, ir naujausi kūriniai, kuriuos publika jau spėjo pamilti.
Drąsi, provokuojanti, be galo charizmatiška, talentinga ir tuo pat metu jautri bei pažeidžiama – Jazzu yra atvira savo žiūrovams ir kviečia visus įžengti į jos gyvenimą bei pažinti jos naują kūrybą iš arčiau. Jazzu ir jautrios muzikos prisodrintas vakaras rugpjūčio 14d. Adform Kiemelyje.

► Kur? Adform Kiemelis (Rotušės a. 19)
► Kada? Rugpjūčio 14-ąją, trečiadienį, durys 19 val.
Staliukų rezervacija: https://www.agentura.lt

SVARBU!
Vartai į Kiemelį atidaromi 19 val., koncerto pradžia 20:30, esant klientų eilei už vartų, renginys gali būti pavėlintas. Bilietai į renginį parduodami tik stovimi. Norint turėti sėdimą vietą, reikia papildomai rezervuoti stalą. Galima rezervuoti 4 – vietį stalą arba minkštasuolį. Minkštasuoliai talpina 8 žmones. 4 – viečio stalo rezervacijos mokestis – 20 eu. Minkštasuolio rezervacijos mokestis – 30eu. Rezervuojant stalą, būtina pasirinkti renginį, kuriam rezervuojate stalą. Rezervacijos mokestis yra negrąžinamas, jei klientas neatvyksta į renginį. Rezervacijos mokestis nėra depozitinis ar su galimybe išleisti bare. Atliekant stalo rezervaciją, reikalinga pervesti rezervacijos mokestį bankiniu pavedimu. Tik gavus patvirtinimą iš banko, kad mokėjimas įvykdytas, rezervacija yra patvirtinama. Elektroniniu paštu klientui yra išsiunčiamas patvirtinimo laiškas apie atliktą stalo rezervaciją. Rezervuojant svarbu žinoti kiek tiksliai bus žmonių, nes prie 4 – viečio stalo gali sėdėti tik 4 žmonės. Rezervavus stalą galėsite pasinaudoti atskira eile, skirta stalų rezervaciją turintiems klientams, norint pasinaudoti šia eile turėkite ant popieriaus atspausdintą Jūsų rezervaciją patvirtinantį laišką.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.