Infinite Agony Ritual IV – Kaunas

Gruodžio 8, 2018 @ 20:00 - gruodžio 9, 2018 @ 01:00
Lemmy, Girstupio g. 1, Kaunas

HATE (Blackened Death Metal), Warszaw, PL
Lenkijos juodosios mirties artilerijos elitas, pikčiausios ir tamsiausios neapsakomos neapykantos tvarinys, skleisiantis pikčiausią marą Lietuvoje, draskysiantis extremalios muzikos gerbėjų sielas iki sąmonės netekimo. Pergyvenusi ir netektis ir pakilimus, HATE jau nuo gūdžiųjų 1990 metų nenuilstamai skleidžia blogio sėklą skersai ir išilgai viso pasaulio.
https://www.facebook.com/HATEOFFICIAL/
https://www.reverbnation.com/hateofficial/
https://www.youtube.com/watch?v=YpOdLGtmDw4

ANTAGONIST ZERO (Death/Doom Metal), Porvoo, FI
Antagonist Zero buvo įkurta 2010 metais Suomijos mieste Porvoo. Patys muzikantai grupės stilių vadina Catatonic Metal, kuris yra įvairų metalo muzikos stilių mišinys, kaip antai doom, death/black ir post metal. Grupę sudaro sesijiniai kitų suomių grupių – Adastra, Cavus (kurie su trenksmu griaudėjo bei taškėsi kraujais ir rijo žiurkių lavonus trečiajame Rituale šių metų pavasarį Lietuvoje), Coprolith ir Lost in Tears – nariai.
https://www.facebook.com/pg/antagonistzero/
http://www.antagonistzero.com/
https://www.youtube.com/watch?v=INN6m0gPxQ8

RIENAUS (Black Metal), Espoo, FI
Black Metal šutvė iš Suomijos miesto Espoo, įkurta 2009 metais vokalisto ir gitaristo Mavrofos, kuris taip pat žinomas kaip kitos garsios suomių bliako šutvės Azazel gitaristas. Grupės pavadinimas išvertus iš suomių kalbos – Šventvagystė. Kompozicijų lyrika skirta satanizmui. Ir tuo viskas pasakyta.
https://www.facebook.com/pg/Rienaus-275000979177926/
https://www.youtube.com/watch?v=jdobHDjcPLw

Kas nemirs, tas išgyvens! 666

N18, Face control

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.