Galerija Užsidaro: Palmės Žiedas (Gyvai)

, Nepriklausomybės a. 12, M. Žilinsko galerijos terasa, Kaunas

Visų mylima galerija suplanavo trumpam užmigti grožio miegu. Keletą mėnesių skirs laiko sau, grąžinimosi procedūroms ir atnaujinimams, kad kitą sezoną startuotu vėl, kartu su Lauku. Visa tokia spindinti ir jauna, mūsų Mykolo Žilinsko galerija.

Gyvai:
Palmės Žiedas
https://soundcloud.com/jonas-matusevicius

Kurti pradėjęs penkiolikos, tačiau santykiai su muzika visad buvo abstrakčiam lygmeny. Užaugęs Kaune ir stipriai paveiktas įvairių kultūrų. Pamėgęs ne objektyvumą, o konceptą, abstrakcijas, dėl šių priežasčių jo asmeninė kūryba tapybinė, plaukiojanti, neturinti aiškaus tikslo. Naujas albumas pavadinimu „Futura” buvo įkvėptas lietuviškos klubinės elektroninės muzikos kultūros ir ten stipriai pastebimo modernaus bohemiško gyvenimo jausmo. „Low fi” estetika. Palmės Žiedas visada jautė silpnybę dvidešimtojo amžiaus vidurio/galo įrašinėjimo stiliui, todėl dažnai jo kūryba gali atrodyti buitiška, per daug žmogiška. Tačiau šios ypatybės tik pabrėžia melancholišką praeito modernistinio amžiaus nostalgijos jausmą.

Renginys nemokamas.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.