Freaks On Floor su styginių kvartetu

-
, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Naują skambesį pamėgę „Freaks On Floor“ kartu su styginių kvartetu balandį surengs koncertą Kaune �.

Dvyliktus karjeros metus skaičiuojantys tituluočiausi Lietuvos rokeriai „Freaks On Floor“ pavasarį pasitinka nauju skambesiu.

5 studijinius albumus įrašę vaikinai netrukus pakvies į klausytojų pamėgtus koncertus su styginių kvartetu. „Kuriame ir grojame tai, kas mums tuo metu patinka. Dėl šios priežasties grupės repertuare atsirado naujos, kitaip skambančios kūrinių aranžuotės. Šį kartą tiek gerai žinomas, tiek naujas „Freaks On Floor“ kūrybos dainas atliksime kartu su styginių kvartetu. Bus magiška, ” – renginius anonsuoja vaikinai.

Šaižų rokerišką skambesį į daugiau romantikos keičiantys Justinas Jarutis ir Rokas Beliukevičius džiaugiasi, kad naują grupės kūrybos konceptą šį kartą išgirs ir Kauno klausytojai: „Koncertinė programa su styginiais Vilniaus publikai jau yra pažįstama. Ją pristatėme dar 2018-ųjų vasarą „Midsummer Vilnius” festivalyje, o štai visai neseniai, sausio mėnesį ši programa skambėjo ir Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje. Nors namų sienos yra jaukiausios, mes be galo ilgimės ir kitų miestų, tad šį kartą grosime ir namuose – naujoje Kablio koncertų salėje, ir Kaune – „Žalgirio arenos“ amfiteatre.” – sako grupės vokalistas Justinas Jarutis.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.