Frankofonijos mėnuo kovo 27

Frankofonijos mėnuo sugrįžta ir kviečia visą kovo mėnesį lankytis renginiuose skirtuose prancūzų kalbai, istorijai ir kultūrai.

Kovo 27 d. (trečiadienis) 17:30 val.
Frankofonijos mėnesio uždarymas
J. E. p. Vassiliki DICOPOLOU, Graikijos ambasadorės Lietuvoje ir KTU rektoriaus Eugenijaus VALATKOS pasisakymai „ Prancūzija ir prancūzų kalba mano gyvenime “.
Koncertas: Prancūzų kompozitorių kūrinius atliks Makštučių šeimos nariai: Rokas (klarnetas), Artūras (birbynė), Jolita (fortepijonas), Benas Kukenys (birbynė), „Varpelio“ berniukų chorinio dainavimo mokyklos jaunieji pianistai Leonardas Sottilotta, Aleks Shlok Kumar, Vincentas Živelis, Herbertas Čepinskis, Kristupas Ribokas, Elijas Lančickas ir VDU Muzikos akademijos studentė Agnė Čepaitytė (mecosopranas). Dalyvaujant J.E. p. Claire Lignières-Counathe, Prancūzijos ambasadorei Lietuvoje.
A. Mickevičiaus g. 37, 202 aud. (Aula)

Viso miesto renginių programą galite rasti čia: http://www.kaunas.lt/renginiai/frankofonijos-menuo-2/

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.