Frankofonijos mėnuo kovo 21

Frankofonijos mėnuo sugrįžta ir kviečia visą kovo mėnesį lankytis renginiuose skirtuose prancūzų kalbai, istorijai ir kultūrai.

Kovo 21 d. (ketvirtadienis) 17:30 val
„Elzaso-Lietuvos“ draugijos prezidento Philippe’o EDEL’o paskaita „Kas buvo Louis’as Jungas ir kaip atsirado Kauno Robero Šumano centras? Zolingenas, Paryžius, Strasbūras, Kaunas: suvienytos Europos veikėjo gyvenimo kelias“. Bus verčiama į lietuvių kalbą. A. Mickevičiaus g. 37, 209 aud.

Kovo 21 d. (ketvirtadienis)
Goût de France – prancūzų virtuvės vakarienės restoranuose „Monte Pacis“ ir „Medžiotojų užeiga“ pagal meniu, kurį Prancūzijoje ruošia „Michelin“ įvertinti šefai (renginys mokamas)

Kovo 21 d. (ketvirtadienis)
Goût de France – prancūzų virtuvės vakarienės restoranuose „Monte Pacis“ ir „Medžiotojų užeiga“ pagal meniu, kurį Prancūzijoje ruošia „Michelin“ įvertinti šefai (renginys mokamas).

Viso miesto renginių programą galite rasti čia: http://www.kaunas.lt/renginiai/frankofonijos-menuo-2/

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.